Numerologický rozbor

pro celou rodinu

Rodina je základ

 Ptáte se sami sebe, proč se vám dějí některé situace?

Máte to dané datumem narození a číslicemi z jména a příjmení.

Doufáte, že vaše děti z některých povah vyrostou?

Omyl, z některých nemůžou, neboť to mají zakodované v číslech data narození.

Numerologický rozbor pro celou rodinu včetně zjištění vztahů v rodině pomocí Astrologie 9 planet.

Numerologie je starodávná metoda věštění a analýzy charakteru pomocí čísel. Pokud se zajímáte o numerologii a chcete lépe pochopit sebe a svou rodinu, může být numerologický rozbor pro celou rodinu pomocí A9P skvělou volbou. Tento rozbor vám poskytne informace o vašich silných a slabých stránkách, vašich vztazích v rodině a mnoho dalších užitečných informacích. S pomocí numerologického závěru se dozvíte, jaké jsou vaše vrozené schopnosti a jak je můžete využít k tomu, abyste dosáhli svých cílů. Pokud chcete, aby vaše rodina byla šťastná a harmonická, tento numerologický rozbor pro celou může být skvělým prvním krokem.

Když přicházíme na zem (na zemskou pouť) tak si přinášíme nějaké vlastnosti. Předem si vybíráme možné datum narození a jméno rodičů, abychom podpořili to, co se zde máme naučit. 

Proto je dobré znát, co nás obohacuje a co nás posiluje. Kde jsou silné stránky. A na co se zaměřit.

V rámci rodiny je dobré znát vzájemné vztahy. To umožňuje nahlédnout hluboko dovnitř. Pochopíte proč jedno dítě v rodiny je úplně jiné než zbytek rodiny (i to vidím v numerologickém rozboru).

Díky numerologickému rozboru a závěru budete vědět například

 • proč jedno dítě je jiné než zbytek rodiny
 • proč se třeba hádají vaše děti
 • proč si třeba nerozumíte s dítětem
 • proč jedno dítě rádo sportuje, běhá a to druhé raději sedí u knížek

 Numerologický rozbor dává přehled o daných charakterových vlastnostech, o tom, na co máme, a co stačíme. Někdo nemůže být vášnivý sportovec, když nemá sílu bojovat dopředu, nemá energii, aby to dotáhl do konce.

Reference

Recenzi píši cca po dvou letech od objednání komplexních rozborů pro celou naší rodinu, včetně tehdy malého miminka. Teď již tedy myslím dokážu zodpovědně říct, že znám povahu a charakterové rysy své dcery a paní Monika je vystihla až neuvěřitelně přesně a za to jí moc děkuji. Trefila se i u nás s manželem, kdy některé stránky jsme si třeba ani neuvědomovali, nebo je nedokázali pojmenovat a některé nás třeba ještě čekají. Ale gró bylo v rozborech se závěrem rozhodně vystiženo a podrobně rozepsáno. Jsem ráda, že jsem kdysi na tento web narazila, a teď budu objednávat další rozbor očekávanému miminku. Věřím, že i ten nás posune při výběru jméno. Paní Moniko, děkuji, že sdílíte Váš dar :). MV
Michaela Válková

Co si odnesete?

Numerologický základní rozbor a závěr

Pro každého člena rodiny dostanete numerologický rozbor a závěr

Co základní rozbor obsahuje?

asi 9-10 stránek pro jednoho člena rodiny

Numerologický rozbor přehled

Zde najdete vše pohromadě (na jedné stránce) - numerologická mřížka, číselné roviny, zastoupení jednotlivých čísel, vaše znamení, co jste v A9P (astrologie 9 planet) ...
vše přehledně na 1 stránce

Den narození

Ukazuje charakteristické vlastnosti, ponaučení a rovněž slabiny, čemu je třeba se naučit a možné nemoci.
1 až 2 stránky

Životní číslo osudu

Patří mezi nejdůležitější čísla v rozboru vedle dne narození. Životní číslo ukazuje životní zaměření a na váš osud. Toto číslo osudu je darem z kosmu, které jsme obdrželi při narození a které nám pomáhá v našem rozvoji.
1 strana

Prázdné a plné roviny v číselné mřížce

Pro výklad života se sestavuje numerologická mřížka. Do ní umístíme čísla, které jsou v datu narození.. Pokud jsou 3 vedle sebe, tak pak vznikají plné roviny. Máme silnější energii jednotlivých čísel. Mají synergetický efekt. Pokud čísla vedle sebe nejsou, pak tu je prázdná rovina. Můžeme se zdát slabší, ale s podporou rodiny se děti stávají lepšími než jsme my sami.
1 strana

Jednotlivá čísla v datumu narození

Počet, chybějící i izolovaná čísla nám dávají vlastnosti, nejen po stránce duchovní, ale i psychické i fyzické (možné nemoci). Ukazují nám porozumět svému já a rozpoznat možné hromadění energie v určité oblasti.
4 až 5 stránek
Závěr z pohledu numerologa

Jde o komplexní shrnutí všeho, co se u Vás vyskytuje.

Vidím souvislosti v numerologickém rozboru a ty vám napíšu.

Píšu závěr prostřednictvím intuitivního písma - tedy naslouchám myšlenkám, které při psaní přicházejí. Získáváte i vhled z jiných dimenzí. Někdy jde i vzkaz provás od vašich průvodců. Vy je možná ještě neslyšíte, ale jsou tady pro vás. Při psaní závěru na papír je vnímám a zapisuji dle potřeby, když přijdou.

Většinou 2 stránky pro jednoho člena rodiny

Vím, že mám zájem o rozbor pro rodinu

Numerologické mřížky celé rodiny.

Dávám všechny numerologické mřížky na jednu stránku abyste měli přehled o nich a mohli si je navzájem porovnat. Dostane tak váš rozbor větší rozměr než kdybyste si nechali udělat každý z rodiny jen svůj numerologický rozbor. Neměli byste porovnání.

Když dělám rozbor osobně, tak ukazuji právě mřížky, aby rodič viděl ty rozdíly mezi ním a dítětem, ale taky mezi sourozenci.

To vnímám, že potřebuji →
numerologické mřížky na jednu stránku

Reference od spokokojených zákazníků

Kateřina Sladovníková
Moniky numerologický výklad pro rodinu splnil má očekávání. Dozvěděla jsem se hodně o sobě, ale i o svých dětech a manželovi. Monika mi dala doporučení, jak přistupovat ke svým dětem, abych je co nejvíce podpořila. Zároveň mi umožnila vidět své děti z jiné stránky a ledacos jsem si díky výkladu mohla uvědomit. Numerologický výklad vřele doporučuji.
Kateřina Sladovníkováwww.katerinasladovnikova.cz
Numerologický rozbor od Moniky není čistým shrnutím faktů, kreré si můžeme v dnešní době najít na internetu, ale celkovým náhledem na fungování rodiny jako celku. Pomohlo mi to pochopit sebe lépe a i děti. Také mi to otevřelo oči, proč se každé dítě chová ve stejné situaci jinak a co mají naopak společného, v čem de doplňují a jak se mohou ovlivňovat. Výborné je, že rozbor obsahuje i na co si dát pozor a kde jemně, ale důsledně vést děti. Jaké úskalí mohou nastat a jak jim případně předejít. Dostanete do rukou indicie, se kterýma se lépe pracuje pro budoucnost našich ratolestí než bez nich. Mohu vřele doporučit, pokud chcete pochopit a předejit nedorozuměním se svými dětmi, pochopit sebe, proč někdy reagujete jak reagujete. Jak se sebou, ale i s dětmi/partnerem pracovat, chápat projevy. Děkuji Moniko za skvělou práci.
Lubica Pavlíčková
Numerologický rozbor od paní Moniky na moji dceru a manžela seděl dokonale. Velmi hezky zpracované. A cenově dostupné. Vřele doporučuji.
Tereza Sokolová
Je to fakt neskutečné, nemohu tomu ani uvěřit, že toho jde tolik zjistit podle datumu narození, někdy jsem si říkala, že nás snad sleduješ a jsi tu s námi. Moc děkujeme ❤️ Nechala jsem si vyložit numerologický rozbor na mě a mou rodinu. A musím říct, že jsme se tam všichni našli. Já jsem si tam našla svá negativa, na které mě stále upozorňuje partner, že se mu to nelíbí na mně. Rozbor mě nutí pracovat na svém chování a celkově jsem se nad sebou zamyslela.
Jitka Kalná

BONUS č.1

Vztahy podle astrologie devíti planet

Jde o pochopení vztahů navzájem rodiny. O pochopení svého místa v rodině ve vztahu k ostatním a na uvědomění si vzájemných souvislostí mezi členy v rodině.

Jde o 5 elementů - Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda. Každý z nich nám něco dává osobně, ale taky buď ostatní podporujeme nebo zatlačujeme další členy v rodině. Taky můžeme být učitelem dalšího elementu nebo na opačné straně žákem.

Je zajímavé dát svoje dat a data své rodiny do energetické růžice. Tak zjistíte, jaké jsou skutečné vztahy a kde máte přidat, nebo proč je vztah takový jaký je.

Dám vám svůj příklad. Můj otec byl v elementu KOV, což pro mne DŘEVO, byl vztah učitel - žák. Svým postojem mne tak učil trpělivosti, ale i odvaze. Však moje citlivá povaha v dětství to viděla jinak. Nikdo mi neřekl o energetické růžici. A moje mamka i syn jsou narozeni v elementu DŘEVO a tak máme spolu kamarádský vztah.

Když pochopíme, můžeme odpustit. Každý člověk je naším odrazem, zrcadlem našeho života.

BONUS č.2

Pro vaše děti  - Výlučné číslo vesmírné

Jde o kombinaci více čísel. Čísla jména s datem narození. Toto číslo hluboce ovlivňuje naše chování a 
náš osud. Je číslem osobním a v sobě shrnuje naši "vesmírnou identitu. Je to celoživotní vůdčí číslo.

Přirovnává se k prvním 22 arkánovým kartám.

Co získáte v numerologickém rozboru pro celou rodinu?

 • Numerologický rozbor z data narození
  celkem tak 11 stran pro každého člena rodiny
 • Závěr - můj pohled na rozbor
  tak 1-2 stránky pro každého člena rodiny
 • Numerologické mřížky hezky vedle sebe
  1 stránka pro porovnání, aby hned bylo jasné, jaké jsou vztahy v rodině
 • BONUS - vztahy podle astrologie devíti planet
  dostanete informaci ohledně vztahů v rodině podle pentagramu - 2 až 5 stránek
 • BONUS pro vaše děti - Výlučné číslo vesmírné
  dostanete list, kde bude vyobrazena karta z tarotu - jedinečná karta - pro každé dítě zvlášť

Získáte tedy pro 4 členou rodinu se dvěmi dětmi - asi tak 50 stran ve 12 souborech.

 Cena kompletu je 2990kč 

Za 50 stran

V předprodeji a za referenci s fotkou 

Cena je

  1700 kč   

Objednávka numerologického rozboru pro rodinu

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná. 

Pokud není jeden z rodičů, dejte do políčka hvězdičku *. Tak i u dítěte.

Váš email: *
MATKA - Jméno a příjmení + datum narození : *
OTEC - Jméno a příjmení + datum narození : *
1.dítě - Jméno a příjmení + datum narození : *
2.dítě - Jméno a příjmení + datum narození : *
3.dítě - Jméno a příjmení + datum narození :
Dohodnutá sleva předem
Mám zájem dostávat email s informacemi o nových článcích a akcích : *
Cena za celou rodinu - pokud pošlu fotku a referenci po přečtení
jen 1700 kč

stisknutím tlačítka s tím souhlasím

Jakmile kliknete na tlačítko, budete přesměrováni na stránku s číslem účtu. 

Taky dostanu do emailu vaše vyplněné informace, pošlu vám raději ještě jednou email s číslem účtu, na který máte zaplatit. Platbu zaplaťte, co nejdříve. 

Až obdržím peníze (dostanu zprávu z banky), do 14 dnů vám vyhotovím numerologický rozbor, vypracuji závěr a přidám BONUSY.

Všechny soubory pak pošlu na uvedený email.