Intuitivní poselství

Je diktovaná forma poselství z Vyšších sfér.

Položíte otázku a napíšu vám na ni odpověď.

Čím konkrétnější je otázka, tím konkrétnější odpověď získáte.

Důležité však je dobře zvolit otázku.

Jak může intuitivní poselství vypadat?

Text je samozřejmě rozostřen ... Jde jen o strukturu. Pokud jde o lehké téma (část), tak bývá napsáno na celý řádek, jinak se třeba lomí v půlce řádku. Proto je důležité si o textu popovídat.
Pokud píšu intuitivní písmo, vnímám s textem i emoce, které na závěr k textu připojuji a také je pak sděluji do telefonu nebo osobně. Je to nutné, aby se našlo i řešení problému.

Na závěr někdy připojuji jednoduchou kresbu, která má být tím, na co se máte pak dívat, něco vám má říct. Pokud při kreslení mám ještě myšlenky ke kresbě, tak ty také napíšu.

Ptát se můžete naprosto na cokoliv týkající se Vaši osoby a osob, které jsou s Vámi spojené. Tzn., rodina z níž pocházíte (rodiče, sourozenci), Váš partner, děti. Dále se můžete ptát na jakékoliv situace, které řešíte a nevíte, kam jít dál, jak se rozhodnout, kam namířit své kroky. Můžete taky dostat odpověď z Vyšších sfér na příčiny zdravotních problémů, které se objevily a příčiny nejsou známy.

Formy intuitivního vnímání můžeme přenést do podoby:

  • písemné (intuitivní písmo)
  • kreslené (automatická kresba)

Co všechno dostanete?

Zapsání odpovědi na vaši otázku na papír + malá kresba

Na papír zapisuji odpověď na vaši otázku. Pokud to není jasné, ptám se znova otázkou, která vyplynula z zapisování textu na papír. Většinou jde o dvě stránky A4. Někdy i více. Závisí na závažnosti otázky a co vám vesmír chce říct.

Rozhovor

Rozhovor s vámi je důležitý, neboť někdy máme svá očekávání v odpověď, ale dostane se jiné odpovědi. Každý při rozhovoru pochopil, proč dostal právě tuto odpověď.

Přepsat nebo jen naskenovat?

Přepíšu text do dokumentu Word, a ten vám pošlu. Lépe přečtete vaši odpověď na otázku. Píšu vcelku dobře a čitelně, ale někdy je téma těžké a písmo se pak mění. Takže pak je dobrý mít text napsaný v tištěné formě. Nebo pokud stačí písmo, co jsem napsala, tak naskenovat papír a pošlu emailem.

Poštou nebo jen emailem?

Závisí na vás jak se rozhodnete. Pokud pošlu poštou písmo, které je psané rukou, je z něho více cítit energie, a hlavně z barevného obrázku budete vnímat proč a co se děje.

Otázek je spousta, záleží jen na Vás, zda využijete této možnosti odpovědí formou intuitivního písma.

Intuitivní poselství pro mě bylo úplně neznámé, nikdy jsem o něm neslyšela ani ho nevyzkoušela.. Před nedávnem jsem ale hledala odpověď na jednu svoji velmi osobní otázku, která mě trápila už delší dobu a nevěděla jsem si rady. A pak jsem se setkala s Monikou a po nějaké době ji oslovila, zda by mi mohla pomoci. To, co mi Monča napsala, mě úplně dostalo. Když jsem četla odpověď a potom jsem si s Monikou volala, rozbrečela jsem se, protože přesně pojmenovala to, co mě trápilo a ukázala mi, co dělám špatně. Bylo to velmi emotivní a velmi tajemné, ale na druhou stranu velmi jasné a srozumitelné. Najednou zapadl dílek do skládačky a já jasně uviděla, kde nevyužívám svoji sílu a co je potřeba začít dělat jinak. Moni, moc děkuju, moc si mi pomohla!
Martina Jíchováinstruktorka SM systému pro zdravá záda - www.martinajichova.cz

Ceník intuitivního poselství

poslané poštou
390 Kč
Z napsaného listu papíru je cítit energie, proto ho dostanete poštou.
papír + kresba
rozhovor **)
poštovné a balné
poslané poštou + přepis do dokumentu
550 Kč
Z napsaného listu papíru je cítit energie, proto ho dostáváte včetně vytištěného listu s přepsaným textem ve Wordu, to vše dostanete poštou.
papír + kresba
rozhovor **)
přepis textu do dokumentu *)
tisk
poštovné a balné

*) přepsáním textu (do emailu nebo Wordu) docílíte toho, že se k textu můžete kdykoliv vrátit a znova přečíst, jak to napsáno

**) Rozhovor s vámi s tím, že se můžete ptát na to, co je vám v textu nejasné, co potřebujete objasnit. Do emailu mi napíšete telefon. Já pošlu nabídku termínů, kdy je možné se spojit a zavolám vám. Jde o maximálně rozhovor do 20min. 

zapsání odpovědi na papír včetně malé kresby = PÍSMO+KRESBA
tak 2 stránky velikosti velkého sešitu
300 Kč
rozhovor s vámi = ROZHOVOR
do půl hodiny
250 Kč
NASKENOVÁNÍ odpovědi do počítače
a poslání emailem
50 Kč
pošta doporučeně = POŠTOVNÉ a balné
dle ceníku pošty + balné + 2 čaje s přebalem dle mého výběru
60 Kč
Přepis písma do dokumentu = PŘEPIS
text lze lépe číst
100 Kč
Vytisknout = TISK
pokud nemáte tiskárnu, vytisknu vám text přepsaný do dokumentu
30 Kč

Objednávka

Vyberte si, o jakou formu intuitivního poselství máte zájem*
Mám zájem dostávat email s informacemi o nových článcích a akcích:*

Pole označené hvězdičkou jsou povinné (bez toho nelze udělat intuitivní poselství).

Jakmile mi dojde vyplněný formulář na můj email s vašimi údaji, napíšu vám odpověď s celkovou částkou a s číslem účtu, na který máte zaplatit.

Až obdržím peníze (dostanu zprávu z banky), do týdne  vám napíšu Intuitivní poselství pro Vás dle vašeho datumu a místa narození a odpověď na vaši otázku.