Poradna zdarma pro Vás

 

ohledně ZDRAVÍ  i  vztahů (numerologie)

pro vaši cestu k harmonii

Pomocí poradny vám podávám pomocnou ruku najít v sobě cestu k sobě a harmonii.

Dám rady jakou cestu zvolit, co při ní brát, co dělat, aby znovu potíže nepřišli.

Rozbor ZDRAVÍ bude založen na základě vašich informací, které mi zadáte do formuláře - klikněte nový dotaz.

Jedná se o bezplatné poradenství. Odpovědí získáte stručný, ale výstižný rozbor na vaši otázku.

Pokud máte zájem o hlubší význam, podrobnější rozbor zdraví, vytvořím vám cestu ke zdraví.

Odpověď zpracuji během týdne dle mého času a rozvrhu.

Moje odpověď na vaši otázku se objeví i na této stránce, aby i ostatní mohli najít svoje potíže a z nich čerpat.

U odpovědi zůstane jen vaše jméno - ostatní informace jsou pro můj rozbor.

Svým dotazem se dostanete do mého seznamu kontaktů a budu vám 1-2x/14dní posílat informační email - články, akce a nové odpovědi z poradny. Když nebudete mít zájem o další posílání, lze se kdykoliv odhlásit.

přeji hezký pohodový den

Monika

Cíl, práce, poslání

17. 2. 2023 - 16:52 - Marika Skoblíková

Dobrý den, mnoho a mnoho let se snažím nalézt sama sebe. Prostřídala jsem mnoho prací, mnoho kurzů, i v době mé mateřské jsem si dodělávala vysokou školu, podnikala. Nyní pracuji pro svého manžela a navíc mám další dvě brigády. Ne kvůli financím, spíš kvůli pocitu méněcennosti. Máme 4 děti, 19, 16, 13 a 8 let a 6 zvířátek. Snažím se pracovat na sobě i duchovně a i ještě vloni, ve svých 50- ti letech jsem si dělala kurz Asistentka pedagoga. Jenže stále jsem nenašla to pravé ořechové. Jsem už dost vyčerpaná a už bych chtěla se zaměřit na něco, co mi přinese radost. Takže otázka zní, jak najít svůj cíl, samu sebe, to co chci? Moc děkuju a přeji krásné dny.

dobrý den, když jsem si přečetla váš dotaz, tak jsem se zhrozila – 3 práce a ještě k tomu 4 děti. Poté jsem se podívala na váš datum a dala do numerologické mřížky a tu vidím 3 roviny. Jedna z nich je odhodlání – potřebujete dokončit, co jste začala. Máte v sobě hnací motor, který potřebuje pořád něco dělat. Rovina myšlení vám dává do vínku přemýšlení, potřebu se zastavit a přemýšlet o tom všem. Zase čísla 3-5-7 přináší vám touhu po vědění, tak citlivost až s duchovním nadhledem. Vy potřebujete něco, co má duchovní nadhled, kde budete mít čas přemýšlet i to, kde ale nebudete sama – potřebujete ke svému životu lidi kolem sebe (proto i máte velkou rodinu). Myslím, že zrovna asistent pedagoga není to pravé.

Více se dozvíte o sobě v numerologickém rozboru se závěrem nebo si můžete zeptat přímo svých průvodců prostřednictvím intuitivního poselství.

← Návrat do poradny