Poradna zdarma pro Vás

 

ohledně ZDRAVÍ  i  vztahů (numerologie)

pro vaši cestu k harmonii

Pomocí poradny vám podávám pomocnou ruku najít v sobě cestu k sobě a harmonii.

Dám rady jakou cestu zvolit, co při ní brát, co dělat, aby znovu potíže nepřišli.

Rozbor ZDRAVÍ bude založen na základě vašich informací, které mi zadáte do formuláře - klikněte nový dotaz.

Jedná se o bezplatné poradenství. Odpovědí získáte stručný, ale výstižný rozbor na vaši otázku.

Pokud máte zájem o hlubší význam, podrobnější rozbor zdraví, vytvořím vám cestu ke zdraví.

Odpověď zpracuji během týdne dle mého času a rozvrhu.

Moje odpověď na vaši otázku se objeví i na této stránce, aby i ostatní mohli najít svoje potíže a z nich čerpat.

U odpovědi zůstane jen vaše jméno - ostatní informace jsou pro můj rozbor.

Svým dotazem se dostanete do mého seznamu kontaktů a budu vám 1-2x/14dní posílat informační email - články, akce a nové odpovědi z poradny. Když nebudete mít zájem o další posílání, lze se kdykoliv odhlásit.

přeji hezký pohodový den

Monika

Cukrovka

26. 6. 2017 - 11:54 - Nika

Dobrý den,
mám mamku, která má cukrovku, jaké výrobky z vaší řady by jste jí poradila?

Cukrovka nám říká jakou schopnost máme – mít se rád, zklamání nad životem, a co si bereme na sebe víc než je potřeba. Pokud není láska k sobě, tak si život potřebujeme osladit něčím jiným, nahrazujeme lásku sladkými potravinami, které nám sice dají příjemný pocit, ale tělo tím zatěžujeme nepřiměřeně. Jde o zkreslené pojetí lásky. Vždy můžeme vybírat jeden ze dvou pólů – lásku nebo strach. Přijímejte lásku druhých , ale neobětujme se jim. Dělejte hlavně to, co vám dělá radost, co vás dělá šťastným. Pokud máme cukrovku, měli bychom přehodnotit své postoje a umístit svoji osobu na první místo.

Zásadní je podpořit účinnost inzulínu a snížit krevního cukru Chromium Max 500 s dávkováním 1-1-1 a Nopalin 2-2-2 na stabilizaci cukru v krvi. Na srdce a poškození cév a proti vzniku volných radikálů – qProtect (antioxidant s ginkem na prokrvení) nebo Mega qProtect (Antioxidant v mega dávkách, obsahující i koenzym Q10 významnou složku pro srdce), i potřeba pro povzbuzení a posílení C 1000  v dávkování 2-1-0 (podporuje tvorbu kolagenu a udržování zdravých cév). Pro srdíčko je potřebná kombinace vápníku a hořčíku v ideálním poměru 2:1 (Strong Bones). Ale raději vidím pozitivněji doplňovat tyto minerály i ostatní látky v multivitaminy pro seniory, což je komplex multivitaminů vyvinutý zvláště pro osoby nad 50 let věku, … Senior Formula (1-3 denně v závislosti, zdali se rozhodnete vzít qProtect). Kromě podpory imunitního systému nabízí přípravek cílenou pomoc k udržení odolnosti a zachování fyzické a mentální svěžesti.

Pokud už jsou problémy s cévamy – otupění, žilní problémy, dlouho sedí a dolní končetiny se neprokrvují tak Vein Protext. Zlepšují pružnost cév a jejich celkový stav.

Více o cukrovce a hlavních produktech pro cukrovku lze si stáhnout zde.

 

← Návrat do poradny