Poradna zdarma pro Vás

ohledně zdraví a vztahů

pro vaši cestu k harmonii

Pomocí poradny vám podávám pomocnou ruku najít v sobě cestu k sobě a harmonii.

Dám rady jakou cestu zvolit, co při ní brát, co dělat, aby znovu potíže nepřišli.

Rozbor bude založen na základě vašich informací, které mi zadáte do formuláře - klikněte nový dotaz.

Jedná se o bezplatné poradenství. Odpovědí získáte stručný, ale výstižný rozbor na vaši otázku.

Pokud máte zájem o hlubší význam, podrobnější rozbor zdraví, vytvořím vám cestu ke zdraví.

Odpověď zpracuji během týdne dle mého času a rozvrhu.

Moje odpověď na vaši otázku se objeví i na této stránce, aby i ostatní mohli najít svoje potíže a z nich čerpat.

U odpovědi zůstane jen vaše jméno - ostatní informace jsou pro můj rozbor.

Svým dotazem se dostanete do mého seznamu kontaktů a budu vám 1-2x/14dní posílat informační email - články, akce a nové odpovědi z poradny. Když nebudete mít zájem o další posílání, lze se kdykoliv odhlásit.

přeji hezký pohodový den

Monika

Spánek

30. 4. 2019 - 09:53 - Stanislava

Hezký vecer preji
Mám dlouhou dobu problémy se spánkem. Poslední 3 týdny přijde až kolem 4 hod ráno. Budim se po hodině, po půl hodině bdění usnu ještě max na 2 hodiny. S tím možná bude souviset nutnost jít na wc, přes den chodím minimálně a v noci každou hodinu. Trápí mně ještě jedna věc. Od října 2018 dosud jsem nabrala najednou 13 kg. Nelze se toho zbavit, přitom stravování mám stále stejné a pohybu málo taky nemám. Budu ráda za každou radu. Předem moc děkuji.

Dobrý den,

první, co mne napadlo STRACH. Vnitřní strach, že něco nezvládnu, že neudělám přesně to, co po mne okolí chce, a zdali se zavděčím. Váš vnitřní boj s venkovním světem.

Na jednu stranu být milá a laskavá je dobré, dokud to nezasahuje natolik do svého osobního vnitřního světa, že to co dělám, nejsem přesvědčená, že je to dobře.

Co vás omezuje? Čeho se bojíte? To první byste si měla sama sobě říct.

Dělejte to, co vás činí radostným , co vám udělá radost, že z toho tak usmíváte až i pláčete. A buďte vděčná i za maličkosti všedního dne – třeba prolétne motýl, uvidíte ptáčka nebo zvíře v přírodě – a pociťte radost a štěstí, že jste součástí přírody a můžete být v ní být. Např. „Jsem vděčná, že jsem viděla motýla“ a zapisujte si to.

Zapomněla jste na vnímavost, kterou jste měla v dětství. Na to, co vám přinášela intuice (číslo 2) a radost v harmonii (2x číslo 6), a že dokážete vnímat situace i dopředu (rovina bez čísel 3-5-7 … VIZE).

Začněte znovu v sobě najít radost pomocí řízených meditací. K uklidnění doporučuji Rhodiolin a Noni na posílení celého těla. Je potřeba v sobě nastolit klid a pořádek.

Vaše tělo je zaneseno neklidnými myšlenkami, proto se stále budíte, neboť tělo musí ve spánku stále čistit kromě těla i nános myšlenek. Abyste k tomu přispěla i zvenčí je potřeba posílit tělo zvenčí – a to očistou jater a tlustého střeva, i povzbudit ledviny, aby se zmenšila emoční stránka všedního dne. Podle orgánových hodin jsou v noci aktivní tyto orgány : 23-1h. žlučník (souvisí s játry), 1-3h. játra, plíce 3-5h. (souvisí s tl. střevem), tlusté střevo 5-7h.

A taky podle A9P jste č.4 … DŘEVO … strom na vrcholu zralosti, což taky souvisí s játry. Více si o elementu můžete přečíst v mém ebooku zdarma Energie je život, bez energie vzniká nemoc

Když máte skup. A – tak máte být vegetarián – takže pryč s masem (hlavně s vepřovým). A 1x týdně rybu nebo uvařené libové hovězí maso.  A z mléčných produktů jedině bílý jogurt, máslo či zakysané výrobky bez cukru. Více ohledně krevních skupin v ebooku zdarma Výživa podle krevních skupin.

A dokud se nesrovná přibraná kila, tak bych vynechala cukr (nahradit med …) a lepek (výrobky z pšenice). Ideálně si udělat čistící detox, ale to je na delší psaní.

Pokud budete potřebovat další informace nebo se na cokoliv zeptat, tak mi napište na email nebo si zadejte podrobnější rozbor.

Pro váš problém bude potřeba komplexní porady z více směrů. Členům Calivita klubu, který se zaregistrovaly přes můj CALIVITA PARTNER WEBSHOP https://monikadolenska.calivita.cz/, nabízím konzultace prostřednictvím mého osobního emailu zdarma. Lze získat i další dárky – např. numerologický rozbor nebo i intuitivní poselství.

Hezký den

Monika

 

← Návrat do poradny