Poradna zdarma pro Vás

ohledně zdraví a vztahů

pro vaši cestu k harmonii

Pomocí poradny vám podávám pomocnou ruku najít v sobě cestu k sobě a harmonii.

Dám rady jakou cestu zvolit, co při ní brát, co dělat, aby znovu potíže nepřišli.

Rozbor bude založen na základě vašich informací, které mi zadáte do formuláře - klikněte nový dotaz.

Jedná se o bezplatné poradenství. Odpovědí získáte stručný, ale výstižný rozbor na vaši otázku.

Pokud máte zájem o hlubší význam, podrobnější rozbor zdraví, vytvořím vám cestu ke zdraví.

Odpověď zpracuji během týdne dle mého času a rozvrhu.

Moje odpověď na vaši otázku se objeví i na této stránce, aby i ostatní mohli najít svoje potíže a z nich čerpat.

U odpovědi zůstane jen vaše jméno - ostatní informace jsou pro můj rozbor.

Svým dotazem se dostanete do mého seznamu kontaktů a budu vám 1-2x/14dní posílat informační email - články, akce a nové odpovědi z poradny. Když nebudete mít zájem o další posílání, lze se kdykoliv odhlásit.

přeji hezký pohodový den

Monika

Kozni problemy

22. 3. 2019 - 11:17 - K.

Ahoj Moniko,

rada bych se zeptala na kozni problemy – konkretne plisnovou infekci (chytla jsem v praci), nemuzu se problemu zbavit a po masti od doktora se mi objevil ekzem. Na detech zacinam taky pozorovat stejne priznaky. Jinak tusim, ze to nejak souvisi se stravou a stresem – stresu zazivam dost v partnerstvi a v oblasti financi – bohuzel vse se vsim souvisi.

Budu rada za odpoved.

K.

Ahoj  🙂

Co mne nejvíc zaujalo na tvém datu narození? dvě 8. Jsi hodně ctižádostivá, tlačíš na všechno, co děláš, chceš to mít perfektní. Používáš více rozum než cit. Přitom díky chybějícím číslům 3-5-7 máš rovinu vize, která ti dává možnost vědět informace dříve než ostatní. Proto se i tak jmenuje  🙂 Chce to věřit ženě v tobě. Své ženské intuici.

Ani se nedivím, že máš problémy s kůží. Kůže odděluje svět vnitřní a vnější. A pokud je něco v nepořádku uvnitř, projevuje se to navenek. Budeš muset začít u sebe a nehledat pomoc zvenčí. 

Vím, stres je nevhodný rádce a všechny problémy zvětšuje. Ideálním prostředkem pro uklidnění uvnitř bez vedlejších účinků je Rhodiolin z bylinky rozchodnice růžová. Velmi pomáhá vidět svět jinak. Mne hodně pomohl i občas ještě pomáhá (při napětích ideální – hned zabírá).

V životě nemáš moc radosti, proto i hodně jíš sladké – potřebuješ sladkostí přehlušit, že žiješ v neradosti a nelásce. A přitom si zahlcuješ tlusté střevo. V něm jsou dobré a špatné bakterie. Ty špatné bakterie právě taky rádi to sladké – lépe se rozmnožují. No a pak je tu začarovaný kruh. Bez čistého střeva je špatná nálada a tělo nemá tolik sil bojovat proti bakteriím. Tady bych doporučila paraprotex a doplnit probiotika.

Podle astrologie 9 planet jsi element OHEŇ, který právě má dávat radost do okolního života. Tento element má rád slunce a lásku, neboť začíná zrovna v květnu v měsíci lásky. Proto i pak problémy se srdcem a ztráta chuti k životu. Předcházejícím elementem je DŘEVO, které ovlivňuje játra, která jsou spojená z kůží. Jak vnímám, tak mají málo energie a nedávají do dalšího prvku OHEŇ dostatečnou sílu. Je tedy potřeba játra pročistit – ideálně v těchto měsících jara, kdy je element DŘEVO nejsilnější.

Určitě bych alespoň na jeden měsíc ( lepší jsou 3 měsíce) vynechala lepek a cukr. A doplnila řasou či jukou (tablety) nebo liquid chlorophyl (tekutý do vody) na očistu organismu. A pak přidala Sylimarin na očistu a povzbuzení jater.

Nevím jakou máš krevní skupinu, tedy nemůžu nic doporučit z tohoto pohledu. Ale doporučuji si udělat hovězí vývar, který blahodárně působí na střeva (mám to vyzkoušené) – ideálně první dva tři dny.

Pokud budeš potřebovat další informace nebo se na cokoliv zeptat, tak mi napiš na email nebo si zadej podrobnější rozbor.

 

 

← Návrat do poradny