Poradna zdarma pro Vás

ohledně zdraví a vztahů

pro vaši cestu k harmonii

Pomocí poradny vám podávám pomocnou ruku najít v sobě cestu k sobě a harmonii.

Dám rady jakou cestu zvolit, co při ní brát, co dělat, aby znovu potíže nepřišli.

Rozbor bude založen na základě vašich informací, které mi zadáte do formuláře - klikněte nový dotaz.

Jedná se o bezplatné poradenství. Odpovědí získáte stručný, ale výstižný rozbor na vaši otázku.

Pokud máte zájem o hlubší význam, podrobnější rozbor zdraví, vytvořím vám cestu ke zdraví.

Odpověď zpracuji během týdne dle mého času a rozvrhu.

Moje odpověď na vaši otázku se objeví i na této stránce, aby i ostatní mohli najít svoje potíže a z nich čerpat.

U odpovědi zůstane jen vaše jméno - ostatní informace jsou pro můj rozbor.

Svým dotazem se dostanete do mého seznamu kontaktů a budu vám 1-2x/14dní posílat informační email - články, akce a nové odpovědi z poradny. Když nebudete mít zájem o další posílání, lze se kdykoliv odhlásit.

přeji hezký pohodový den

Monika

Nadváha vs. vztah

5. 7. 2019 - 10:55 - Marie Humpolíková

Koučka přes hubnutí mi řekla, že zhubnu, až se rozvedu. Nějak s tou radou nesouhlasím. Vím, že nesoulad v partnerství s tím může souviset. Také pracuji v nepřetržitém provozu(12ti hod. směny ) předem vám děkuji.

Dobrý den,

po přečtení dotazu i vašich údajů mne hned napadlo – moc věcí si na sebe berete. Sice máte rovinu energie (čísla 7-8-9), která vám pomáhá vše zvládnout, ale tělo s duší není v harmonii. Přijde mi, že duše pláče, jak vaše aktivity zasahují příliš do těla. Z toho vyplývá, že nemůžete zhubnout a máte pořád navíc, než by se mělo, i když podle stravy jíte zdravě. Na pomoc by mohl být jídelníček s menšími porcemi a nahradit jídlo One diet na snížení hmotnosti.

Máte rovinu pochopení (čísla 3-6-9), která vám dává do vínku pochopit ostatní a být v sounáležitosti s nimi. Však staví vás to někdy do pozice služky a podřízeného (ve vašem případě). Je to i kvůli izolované jedničce, neboť neumíte projevit své vlastní já (své vnitřní pocity). Dáváte hodně váhy, co si myslí ostatní než prosadit sebe a říct, co uvnitř cítíte. To vnímám jako projev vaší štítné žlázy – ostatní vás „dusí“. Na podporu štítné žlázy se nejvíce osvědčil tekutý výtažek z mořských řas Oceán 21.

Vztahy hodně souvisí se zažíváním. U vás vnímám ne správně funkční tlusté střevo, někdy i celé zažívání má problémy – hlavně žaludek. Ten by se dal pochopit, neboť podle astrologie 9 planet jste element ZEMĚ  a k tomu jsou přiřazeny orgány žaludek, slinivka a slezina. Dalším elementem je kov, ke kterému je přiřazeno tlusté střevo a plíce. Pokud je oslaben jeden orgán, další orgán v následujícím elementu je též oslaben. Vy nemůžete někdy strávit, co přináší okolí. Měla by jste si uvědomit, že okolí je jedna věc a vy nejste až ta druhá, což si občas myslíte. Mělo by to být opačně – první VY a pak okolí. Jak se budete cítit vy, tak takové bude okolí. Více o elementech najdete v ebooku Existuje jen 5 nemocí, tj. 5 energií, který je ke stažení zdarma.

Na celkovou očistu doporučuji koupit Liquid Chlorophyl.

Výborným produktem, které nejen že snižuje napětí v těle, pomáhá uklidnit i žaludek, je Rhodiolin. Je to adaptogen, který vyrovnává procesy v těle. Více si lze přečíst v článku Také se díky stresu přejídáte?

Co bych na závěr doporučila – zklidnit svoje vnímání pomocí Rhodiolinu, dát sebe na první místo a neřešit tolik okolí. A pak se hýbat a jíst pravidelně po malých dávkách. Pokud nemůžu v práci jíst, udělat si doma v šejkru pití z prášku Inulinu (vláknina – pomáhá tlustému střevu) a Burn one (s ženšenem a gvaranou …). A přes den popíjet do vody přidaný Liquid Chlorophyl. To je pro začátek. Vnímám, že toho bude potřeba více.

Máte dáno do života hodně energie, tak jí směřujte správným směrem.

Jak získáte slevu na uvedené produkty a jak je možné získat dárky jako numerologický rozbor nebo intuitivní poselství nebo i produkt s cenou okolo 300 kč zjistíte ve výhodách klubu.

S láskou vaše Monika

P.S. Pokud budete potřebovat další informace nebo se na cokoliv zeptat, tak mi napište na email (v kontaktech) nebo si zadejte podrobnější rozbor ohledně zdraví.

← Návrat do poradny