Poradna zdarma pro Vás

ohledně zdraví a vztahů

pro vaši cestu k harmonii

Pomocí poradny vám podávám pomocnou ruku najít v sobě cestu k sobě a harmonii.

Dám rady jakou cestu zvolit, co při ní brát, co dělat, aby znovu potíže nepřišli.

Rozbor bude založen na základě vašich informací, které mi zadáte do formuláře - klikněte nový dotaz.

Jedná se o bezplatné poradenství. Odpovědí získáte stručný, ale výstižný rozbor na vaši otázku.

Pokud máte zájem o hlubší význam, podrobnější rozbor zdraví, vytvořím vám cestu ke zdraví.

Odpověď zpracuji během týdne dle mého času a rozvrhu.

Moje odpověď na vaši otázku se objeví i na této stránce, aby i ostatní mohli najít svoje potíže a z nich čerpat.

U odpovědi zůstane jen vaše jméno - ostatní informace jsou pro můj rozbor.

Svým dotazem se dostanete do mého seznamu kontaktů a budu vám 1-2x/14dní posílat informační email - články, akce a nové odpovědi z poradny. Když nebudete mít zájem o další posílání, lze se kdykoliv odhlásit.

přeji hezký pohodový den

Monika

syn

16. 10. 2018 - 21:31 - Renata

Dobrý den,
mám dotaz na syna , který je nyní již na čtvrté škole a neví, jestli studovat nebo jít pracovat.Dodělal učňák a nyní pokračuje nástavbou, ale ví, že to nedodělá. Bydlí s námi, živíme ho. Mohla byste mi na toto dát odpověď?
děkuji.

Dobrý den,

pokud je někdo duchovně založený a rád by v tomto stavu zůstal, neměl by jíst těžká jídla (jako je maso), které ho tlačí k zemi (materiální svět). To mu neprospívá k duševnímu zdraví. Proto se nemůže rozhodnout. K tomu vnímám i vnitřní strach, nerozhodnost, co bude dál – kam směřovat vlastně svoje bytí – to je tím, že vnitřně chce duchovně vyspět, ale díky stravě je stále na zemi. Strach i obavy vyklíčí problémy se zažíváním a pálení žáhy s tím souvisí.

Na rozvolnění strachu je velmi vhodný Rhodiolin. Jde o bylinku Rhodiola, na kterou není závislost jako na jiné antidepresivní léky. Uklidňuje a pomáhá zmírnit vnitřní napětí, taky pomůže rozhodnout, co dál, dát směr. Po 3 tabletách denně alespoň 1 měsíc (je možné brát i více tablet).

Ani byste mi nemusela psát, že je váš syn duchovně založený, protože bych to poznala z datu narození. Má totiž 3x devítku. Jde i o analytickou mysl, ale nepokojnou s vnitřním napětí. Sport je pro něj osvobozením, ale měl by se u něj bavit a mít z toho radost. Jít do úplného vrcholu není na místě, dá to zas napětí a to není dobré!!  Pokud byste chtěla více vědět o numerologickém rozboru, tak si lze objednat zde.

Podle Astrologie devíti planet a dle roku narození je váš syn element DŘEVO, do kterého patří orgány játra a žlučník. Játra jsou producentem a  barometrem nálady, přičemž jde o to, jestli vidíme v životě smysl. Pokud váháme, nevíme kudy dál, játra jsou oslabena. Játra nám dávají základní ladění našeho života. Balzámem na játra je Sylimarin neboli ostropestřec. Všechny produkty doporučované na očistu jater a žlučníku si lze projít na této stránce.

Pálení žáhy je vnitřní žár nespokojenosti. Neutralizovat žaludeční kyselinu je vhodné popíjením výtažku z vojtěšky – Liquid Chlorophyll, které se dává do vody. Jde o zelený zázrak z přírody. Podpořit činnost zažívání a léčení žaludečních potíží je vhodný i tablety Green Health.

Zde v poradně zdarma nelze jít do hloubky. Další potíže může najít v cestě za zdravím  nebo můžete zeptat konkrétní otázkou na cokoliv pomocí intuitivního poselství.

Doporučuji koupit (zapsané dle potřeby) v eschopu – Rhodiolin, Liquid Chlorophyl, Sylimarin

Rhodiolin
Antistresový přípravek
Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Přeji vám i vašemu synovi krásný pohodový den

Monika Dolenská

www.harmonie-monika.cz

 

← Návrat do poradny