Poradna zdarma pro Vás

ohledně zdraví a vztahů

pro vaši cestu k harmonii

Pomocí poradny vám podávám pomocnou ruku najít v sobě cestu k sobě a harmonii.

Dám rady jakou cestu zvolit, co při ní brát, co dělat, aby znovu potíže nepřišli.

Rozbor bude založen na základě vašich informací, které mi zadáte do formuláře - klikněte nový dotaz.

Jedná se o bezplatné poradenství. Odpovědí získáte stručný, ale výstižný rozbor na vaši otázku.

Pokud máte zájem o hlubší význam, podrobnější rozbor zdraví, vytvořím vám cestu ke zdraví.

Odpověď zpracuji během týdne dle mého času a rozvrhu.

Moje odpověď na vaši otázku se objeví i na této stránce, aby i ostatní mohli najít svoje potíže a z nich čerpat.

U odpovědi zůstane jen vaše jméno - ostatní informace jsou pro můj rozbor.

Svým dotazem se dostanete do mého seznamu kontaktů a budu vám 1-2x/14dní posílat informační email - články, akce a nové odpovědi z poradny. Když nebudete mít zájem o další posílání, lze se kdykoliv odhlásit.

přeji hezký pohodový den

Monika

Zdravotní problémy

20. 5. 2019 - 18:04 - Jana Pelikánová

Mám zdravotní problém se zápěstím už čtvrtý rok.Podstoupila jsem už 4.operace a zápěstí stále bolí.
Už jsem unavená z té bolesti.Dělám něco špatně a bude někdy lépe aspoň o trošku?
Děkuji

Dobrý den,

zde v poradně zdarma není prostor na věštbu, jestli bude lépe. Zde jde o daná fakta.

Však se trošku napojuji na daného člověka a vnímám některé problémy. U vás jde hlavně o celkovou zanesenost těla nejen léky (kortikoidy neprospívají tělu), ale i vnitřními emocemi. Tím sobě vytváříte kyselé prostředí, které ubližuje tělu a to nepomáhá k regeneraci tkání, šlach i svalů.

Jistě znáte, že pokud onemocníme chřipkou, bolí nás svaly a klouby. Toto je podobné.

Zápěstí je zanícené, a aby se dobře regenerovalo, je potřeba dát tělo zpátky do zásady a snížit vnitřní emoční napětí.

V prvé řadě je potřeba odkyselit tělo pomocí Liquid Chlorophyl, který je možný navíc dávat přímo na bolavé místo. Jde o tekutý produkt, který se dává do vody. Pijete vůbec a kolik denně? Vnímám, že to asi moc slavný nebude. Takže je potřeba si denně připravit vodu tak 1,5l, do kterého nejdřív dáte 1 lžičku (3dny) a postupně budete přidávat až na 6 lžiček. A popíjet celý den! Chlorophyl díky svému složení je podobný krvi a pomáhá k regeneraci tkání.

Dalším dobrým produktem na očistu těla je řasa – buď Chlorella od Green Ways nebo Spirulina od Calivita. Pomáhá detoxikovat tělo od nežádoucích věcí, které se dostávají do těla jak léky, tak i potravou.

Ve vašem věku bych určitě přidala na výživu kostí vápník hořčíkJoint Protex Forte, který svým složením regeneraci chrupavce a posiluje klouby. Vápník a hořčík – jsou dva spolubojovníci – jeden bez druhé špatně funguje a pomáhá.

Na zánět určitě Kurkumu – více o zánětu v článku Zánět je ozdravnou reakcí aneb jak si vyléčit klouby.

Protizánětlivý je i „obyčejný“ vitamín C. Potřebujeme ho denně dostávat do těla a pokud máme zánět, tak i několik tisíc denně. Vitamín C je dobrý nejen na zvýšení imunity (skvělý antioxidant), ale i dle posledních studií potřebný proti demenci … Vitamín C funguje jako ochranný štít proti virům… Doporučuji alespoň prvních měsíc 2-3 tablety C 1000 plus, který je s prodlouženým vstřebáváním a organických šípků.

Jelikož jste podle pentagramu prvek VODA, tak se přečtete tento článek jak souvisí element voda se vztahy. Prvek voda souvisí s ledvinami a močovým měchýřem – jakými produkty lze posílit naleznete zde.

Na vaše vnitřní napětí bych vám doporučila bylinku rozchodnice růžová v produktu Rhodiolin. Velmi zklidní a lépe se pak díváte na svět. Uklidní i vnitřní prostředí, takže pak nebolí žaludek apod. Doporučuji pro začátek – alespoň měsíc – 3x 1 tabletu.

Ve vašem případě nemůžete očekávat zázrak za měsíc, ale musíte tomu dát minimálně 3 měsíce, aby bylo vidět. Po měsíci znovu se mi ozvěte.

Pokud budete potřebovat další informace nebo se na cokoliv zeptat, tak mi napište na email nebo do formuláře. Je také možné zadat podrobnější rozbor.

Jelikož toho potřebujete opravdu více, doporučuji členství v klubu Calivita, do kterého se dostanete nákupem produktů. Pokud kliknete na vybrané produkty, dostanete se buď na stránky s více informacemi nebo přímo na můj CALIVITA PARTNER WEBSHOP, kde si pohodlně nakoupíte a bude vám nabídnuta sleva pokud dosáhnete požadované výše nákupu.. Více informací o registraci najdete na této stránce, kde jsou informace, jaké jsou možné dárky.

Za registraci získáte dárky – např. numerologický rozbor nebo i intuitivní poselství.

Váháte, jak koupit přes internet? Zavolejte mi a domluvíme se.

Hezký den

Monika

 

← Návrat do poradny