Jaká čísla vám přinesou energii do života?

Rovina energie

Každé prozrazené číslo z datumu narození mne potvrzuje, jaký dotyčný vlastně je.

Potvrzuje se mi to hlavně v lázních, kdy jedna milá žena, kolik jí je. Začala jsem v hlavě počítat a dostala jsem se k roku 1978. A z toho roku už lze něco vyčíst. Potvrdilo se mi to, co jsem viděla na vlastní oči – tu energii při večerním tanečku a druhý den hned na dlouhý výšlap. Tato žena musí mít fyzickou rovinu dovednosti nebo energie. Jen z roku narození vyšla energie. Tedy skutečnost potvrdila to, co pro některé je jen teorie – a numerologie je nějaký blábol a teorie. Je pravda, že už i syn prohlásil „mami je to divné, že to funguje“.

Díky rozborům, které jsem měla možnost udělat, vnímám, že nemám roviny, které by mne povzbudily. Tím nemám energii na sport a další výkonnostní aktivity. Tuto souvislost jsem si uvědomila jen z datumu narození a numerologické mřížky. Moje uvědomění – jsem specialista na čísla už od malička, k numerologii jsem přišla velmi brzo a tedy mým posláním je říkat lidem, jaký jsou a jakým směrem se můžou vydat.

Chcete si udělat svůj osobní rozbor? Nebo jen si přečíst, co obsahuje rozbor z datumu narození? Tak se podívejte na stránku Numerologický rozbor, kde popisuji jednotlivé možnosti, které lze zjistit z rozboru.

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů