3 tipy proti stresu

Zatočte s napětím a buďte zase v pohodě!

Stres se stal každodenní součástí našich životů. Víte ale, jak se mu účinně bránit? Určitě vyzkoušejte tyhle tipy.
Stres nám skutečně škodí. Věděli jste, že pokud se vystavíte zátěži např. na měsíc, budou zapotřebí dva měsíce na to, abyste se s jeho důsledky vypořádali? A i když se zdá, že stres má vliv zejména na duševní zdraví, projeví se hlavně na tělesné stránce.

1) Nepodceňujte spánek – jedině během spánku mohou v mozku proběhnout regenerační procesy, které při bdění nefungují. Odpočívá i svalová soustava, která je při stresu přepjatá. A nedostatek spánku sám podněcuje další stres. Osobně potřebuji mít spánek 8 hodin. A jak Vy?

2) Kolik sil věnujete druhým, tolik věnujte sobě. Osm hodin v práci a pak druhá směna doma, hlavně pro ženy. Ale kolik času a energie investujete do sebe samých? V prevenci stresu je ohromně důležité dbát na své záliby a odpočinek. Jinak řečeno vnímat své vlastní potřeby, zalézt do ústraní. Úspěšní lidé to dobře vědí, a ačkoli tvrdě pracují, nezapomínají si dopřát relaxaci. V Globalu je dobré, když je to váš koníček. ale přesto je potřeba vypnout a jít se projít, nechat doma mobil a jen tak vnímat okolí, stromy apod. O klubu Global 3000 si můžete přečíst v článku nebo se přímo zaregistrovat.

3) Dopřejte si proti stresu vitamíny řady B, které najdete v Bioaktiv a doplňte Vitavláknina Maxi. Oboje pomůže zažívání, vytvoří správné mikroklima ve střevech a tím budete mít více síly na další činnosti. Osobně vyzkoušeno. Nejlépe ve výhodném balíčku »Spolu je to nejlepší« a taky levnější.

Bioaktiv
Bioaktiv je stimulační a regenerační přípravek s kulturou Lactobacillus acidophilus
Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů