Co to je vlastně Klub Global 3000?

Global 3000

Klub Global 3000 je název české firmy, která je zaměřená hlavně na potravinové doplňky, ale i jiné zboží. Nabízí vitamíny, vlákninu, aloe vera, koktejly, zdravé těstoviny, vitamínové nápoje, kloubní výživu a další doplňky stravy, ale třeba i prášek na praní nebo filtry na vodu, i kosmetiku a nově parfémy světových značek za české ceny. Chcete vidět celý sortiment? Napište si o katalog Global 3000 online. Najdete v něm produkty Global 3000 z celého širokého sortimentu.

Jaké jsou základní produkty Global?

 • imunita a zažívání
 • pro klouby
 • hubnutí a sport
 • pročistění a povzbuzení

Chcete se dozvědět více o těchto báječných produktech, které pomáhají? Podívejte se na web stránku nebo na recenze na produkty Global 3000 do skupinky na Facebook Každý najde své – pracuji z domova. Z širokého sortimentu produktů pro zdraví vybírám:

 • PRO KLOUBy
 • PRO hubnutí a sport
 • Na pročištění a povzbuzení
 • Na imunitu a zažívání

Klub Global 3000 má v nabídce přes 20 parfémů – světových známých značek, mají obsah 50 ml a 20% vonné složky. Parfémy inspirovány světovými značkami za české ceny.

Nebo chcete si prolistovat katalog online s produkty Global 3000? Tady si o něj napište zde.

Obchodním partnerem Global 3000 jsou velmi oblíbené a hodně žádané České cukrovinky. A právě díky nim je tento přivýdělek tak úspěšný. Mají super ceny oproti konkurenci a cukrovinky jsou výborné a vždy čerstvé, přímo od výrobce.

Proč si vybrat tento klub Global 3000?

Vyzkoušela jsem již několik přivýdělků a na tomto mě naprosto uchvátil provizní systém, který je zcela odlišný. Za svoji práci jste odměňováni body a ty Vám už zůstanou navždy, nikdo Vám už tyto body nikdy nevezme. Takže nezačínáte každý měsíc od nuly, jak je tomu u většiny jiných provizních systémů.

Nemůže se Vám tedy stát, že budete jeden měsíc úspěšní a druhý měsíc nebudete mít nic. Tady můžete jen stoupat nahoru k vyšším provizím.

Všechny výhody tohoto klubu Global 3000 naleznete zde →.

Partnerské obchody online

K dalším výhodám spolupráce s klubem Global 3000 jsou navíc partnerské eshopy

České cukrovinky – ovocné želatinové bonbony různých tvarů, sušenky, oříšky, tyčinky RAW i proteinové, preclíky

Outlet PUMA – eshop nabízí sportovní značkové zboží PUMA a dětské licenční zboží DISNEY, vše za skvělé ceny. A i zboží pro mazlíčky (nejen pro psy, kočky, ale i pro morče, činčilu, …).

Eshop-šperků – obchod který nabízí krásné šperky z chirurgické oceli se slevou 10%.

Zdravý a chutný svět – eshop s oříšky a sušeným ovocem, mouky, věci bez lepku, džemy i jiné potraviny, které běžně potřebujeme.

Život v pohádce – eshop nabízí různé potřeby pro děti, papírnictví, kreativita.

Fajné věci od nás – eshop s regionálními potravinami z Moravskoslezského kraje a také nově hotová jídla z Expres menu.

Povlečeme vše – eshop s povlečením a bytovým textilem.

Dr. Popov – eshop nabízí bylinné čaje, kapky, masti a kosmetiku.

V našich partnerských obchodech (eshopech) nakupujete výhodně a získáváte body, které se Vám stále načítají a proměňují na peníze. Firma Klub Global 3000 neustále rozšiřuje svůj sortiment a partnerské obchody stále přibývají. Ve všech partnerských eshopech je třeba se zaregistrovat a zadat svůj PIN, aby se Vám načítaly body.

JAK ZAČÍT?

Jak probíhá registrace nových členů? Registrovat se může každý, kdo má zájem o produkty či spolupráci. Je potřeba zakoupit registrační balíček s načítacím PINem v hodnotě 300 Kč.

V balíčku najdete

 • přihlášku s PINem, který načítá Vaše objednávky
 • katalog Klubu Global 3000
 • příručku o spolupráci
 • 12 nápojových sáčků a potřebné informace
 • NAVÍC katalog cukrovinek a další dárky

Členství platí napořád a žádné další poplatky se už nikdy neplatí! Platba za registrační balíček se platí předem na účet a pak Vám bude balíček zaslán na Vaši adresu. Registrační balíček pro Česko stojí 300 Kč plus příspěvek na poštovné (doporučeně) 40 Kč.

Pokud máte Facebook, dostanete se do skupin, kde najdete další důležité informace, rady, tipy a návody a také motivační soutěže o hodnotné dárky. Pokud ne, tak jsem vytvořila webovou stránku, kde si vše přehledně najdete (před registrací není dostupná). Samozřejmostí je moje podpora a možnost si zavolat, kdykoliv potřebujete.

Po zaplacení vás zaregistruji do systému a do vašeho emailu přijde email s potvrzením o přihlášení do Global 3000.

Pokud Vás nabídka zaujala ♥ a máte chuť spolupracovat zapište se formuláře (předběžná registrace do Global 3000) a očekávejte do druhého dne email. Jestli ještě máte nějaké dotazy, neváhejte a kontaktujte mě .

V případě zájmu Vás ráda zaregistruji. Stačí jen začít, vše ostatní se naučíte. S firmou spolupracuji už 3 roky let a ráda Vám se vším pomohu a poradím.

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů