Jak podpořit paměť?

ginkgo Biloba je účinná pro paměť

Když mne začaly přibírat roky, tak zjišťuji, že se občas nějaké slovo zatoulá, nějaká informace ztratí. tak jsem se ptala doktorky, co na to a hned mi řekla, že je dobré brát dlouhodbě ginkgo, a krátkodobě až 120 mg denně. Proto jsem zabrouzdala do našich produktů a již několik měsíců beru Ginkgo 2x denně – tj. 60 mg denně. Vnímám to velmi pozitivně, neboť už nezapomínám tak často a slovíčka z angličtiny taky nějak vylézají na povrch. To je moje zkušenost.

Jinan dvoulaločný – Ginkgo biloba je nejstarším stromem na Zemi.

Z botanického hlediska nepatří ani mezi listnaté, ani mezi jehličnaté stromy, jedná se o specifickou čeleď. Přesněji, jinan dvoulaločný, jediný druh, který z čeledi Ginkgocea přežil, zde žil již před 200 miliony let v období permu a je nejstarším stromem na naší planetě. Proto jej Charles Darwin nazval živou fosilií. V Asii se označuje jako strom bohů, protože jsou mu připisovány ochranné vlastnosti.

GINKGO GLOBAL je přípravek na bázi jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) pro každodenní ochranu našich buněk. Ginkgo napomáhá správnému krevnímu oběhu, podporuje normální funkce mozku, pomáhá koncentraci a zachování paměti. To vše jsme doplnili čtyřmi důležitými antioxidanty vitaminem C, betakarotenem, vitaminem E a selenem, které mohou být zvláště užitečné, pokud se užívají společně, protože to zaručuje správné zásobování buněk kyslíkem a živinami. Navíc obsahuje extrakt ze zeleného čaje a hroznové flavonoidy.

Jak jsem se dočetla (samozřejmě čtu různé knížky o zdraví i časopisy), tak lze použít tuto bylinku :

  • Těm, kteří si přejí mít denně antioxidační ochranu.
  • Těm, kteří mají stresující způsob života.
  • Osobám, které by si rády zachovaly fyzickou a mentální svěžest.
  • Starším lidem k udržení normální činnosti mozku a paměti.
  • Těm, kteří se potýkají s kardiovaskulárními problémy.
  • Osobám, které mají často studené končetiny.
  • Lidem, kteří trpí šelesty v uších (tinitus).

Objednáte kliknutím na obrázek. Můžete použít Qr čtečku a dostanete se do katalogu produktů Global 3000. Chcete listovací formu celého katalogu produktů Global 3000? Tak mi napište.

GINKGO GLOBAL G3000
GINKGO GLOBAL je přípravek na bázi jinanu dvoulaločného
Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů