Odpověď na otázky přináší úlevu a harmonii

  • Chcete se lépe regenerovat z infekcí?
  • Prošli jste v poslední době závažnější antibiotickou léčbou?
  • Je vaše tělo přetížené? A to díky kouření, časté konzumaci alkoholu, dlouhodobému užívání léků, jednostranné výživě a v neposlední řadě díky neustálému stresu?
  • Máte střevní potíže?
  • Potřebujete silně podpořit svůj imunitní systém? Pokud alespoň jednou odpovíte ano, potřebujete probiotika s prebiotiky.

Co má AC-Zymes Plus navíc?

» Nemá jen 2 miliardy, ale má výrazně zvýšený počet prospěšných bakterií – 6 miliard. Díky tomu je regenerace ještě rychlejší a jednodušší.

» Neobsahuje 1 druh, ale 6 druhů bakteriálních kmenů. Díky své komplexnosti se ještě více podobá kultuře vašich střevních bakterií, takže mohou vzájemně doplňovat své účinky.

» Jsou do něj rovněž přidána prebiotika. Tím, že poskytnete prospěšným bakteriím výživu, urychlíte jejich růst a aktivitu.

»Je to komplexní přípravek. Takže pokud je vzhledem k vašim životním poměrům vaše střevní flóra vystavena poškození z více než jednoho důvodu, je léčena komplexně.

» Kromě obvyklých případů, kdy se regenerujete z infekce a/nebo po antibiotické léčbě, zvládá i dlouhodobé a obtížné stavy, jako jsou ty způsobené stresem.

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů