Pár tipů jak přežít vánoce bez stresu. Je to možné ?!

Každý rodič chce pro své děti a rodinu jen to nejlepší. Snaží se být dokonalý a má výčitky, pokud má pocit, že se mu to nedaří. Bývá unavený, vyčerpaný, zdá se mu, že se musí rozkrojit, aby zvládl všechny své povinnosti. Toto vše se před Vánocemi pouze stupňuje. Po celoročním spěchu a stresu přichází prosinec, který to vše dokáže završit, abychom 24. prosince padli vyčerpaní pod vánoční stromeček. Jaký má smysl honit se za dokonalými Vánocemi, když právě tím se ztrácí podstata těchto svátků? Nešťastní, na smrt unaveni členové rodiny a ještě k tomu podrážděné dětičky. Z tohoto se nic dobré nevyklube. Nemáme co přikrášlovat: jsme lidé žijící v uspěchaném světě, kteří bývají často přetíženi. Stres se k nám nepřiblíží pouze občas, ale je prakticky součástí našeho života.

Mám pár tipů, které pomohou učinit svátky klidnějšími a skutečně radostnými!

  1. Udělejte si pauzu na přemýšlení! Rozhodněte se, co je pro Vás důležité a řekněte všemu ostatnímu ne!
  2. Prožívejte co nejvíce času se svými blízkými alespoň během svátků!
  3. Rozmazlujte se a dopřejte si!
  4. Smějte se co nejvíce! 😀
  5. Nikdy nereagujte v hněvu!

A na podporu uvedených rad mám pro Vás Úlevu od stresu s komplexem vitaminů B s vitaminem C a hořčíkem – spolu pomáhají činnosti nervového a imunitního systému

… více informací … Stress Management

 

  • Pokud nevíte, co koupit, zde jsou tipy na zdravé dárky pro jak pro děti – zvýšení imunity nebo pro starší na zvýšení energie. Třeba i v tekuté formě, které  jsou pohodlným řešením pro ty, pro které je obtížné polykat kapsle. A to nejen pro starší a děti. Některé z nich lze dát přímo – jako malého „frťánka“ nebo dát do vody a tím lze myslet i na denní příjem tekutin. Více informací o léčivých pokladech ze slunce či amazonského lesa naleznete v dalším článku Koncentrovaná síla přírody.
  • Pokud nevíte co dát svému blízkému a chcete darovat zdraví – můžete darovat poukaz.
  • Pokud potřebujete poradit, tak je tu poradna zdarma – zde napište své problémy a pokusím se, co nejdřív odpovědět. Je to BEZPLATNÁ PORADNA.

Hezké a pohodové vánoce.

 

 

 

 

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů