Sci-fi film

Vyměřený čas

Každý si potřebuje odpočinout a zavzpomínat jaká by mohl být budoucnost

Když začínáte podnikat, potřebujete i mít odpočinek. Nelze pracovat od rána do večera jen na svém podnikání. Mít mezi tím nějaký relax.

A když nad tím začnu přemýšlet, co si dát za film, tak objevím v televizním programu film „Vyměřený čas“

Jde o Sci-Fi film s akční zápletkou. Z roku 2011.

77%….219 . nejoblíbenější film (191 … 6/2019)

https://www.csfd.cz/film/281357-vymereny-cas/prehled/

Co uděláte, když víte, že vám zbývá jeden den života? Budete se strachovat, smutní a necháte to tak? A nebo se rozhodnete, když dostanete tu příležitost, udělat nejen pro sebe, ale i pro ostatní, aby se změnila skutečnost? Skvělý film na pochopení, že život je možný být věčný. Ale co potom, když lidé umírají a vy zůstanete sám. Jakou radost ze života budete mít. Život tady na zemi je dán určitým časem. Narodime se, dospějeme, něco si užijeme a pak odcházíme (podívejte na film Náš domov). Co kdybychom tu zůstali na zemi stále a věčně? Nic nového by už nepřišlo. Člověk každou novou skutečností se rozvíjí a rozšiřuje své obzory.

Co říkají v televizním programu?

Představte si, že můžete žít jen do 25 let. Pak zemřete. Pokud nevyděláte, neukradnete nebo nezdědíte nějaký čas navíc. Děj filmu akčního scifi thrilleru Vyměřený čas v hlavní roli s Justinem Timberlakem (Kamarád taky rád, Zkažená úča, The Social Network) se odehrává v blízké budoucnosti, v době, kdy peníze neznamenají vůbec nic. Platí se časem.Will Salas (Justin Timberlake) má na svých životních hodinách zřídkakdy víc než 24 hodin. Žije z minuty na minutu v chudé zóně Dayton a jenom tvrdá práce v továrně mu každý den poskytne další den života. Stejnému osudu čelí i jeho matka Rachel (Olivia Wilde) a spousta dalších lidí v tomto zapadákově. Místní gangy jsou navíc vždy připraveny kohokoliv okrást, byť jen o pár hodin, a klidně tím ukončit jeho život. Jednoho dne Will pomůže před jedním z těchto gangů uniknout bohatému Henrymu (Matt Bomer). Henry za to Willovi daruje celé století času a sám se rozhodne svůj nekonečný život skončit. Will je následně obviněn z jeho vraždy a nezbývá mu nic jiného, než dokázat svoji nevinu. Vydává se na útěk do nejbohatší zóny v New Greenwich, kde na rozdíl od Daytonu nikdo nikam nespěchá. Čas je luxus, který si tu mohou dovolit všichni, protože budou žít stovky ba dokonce tisíce let. V New Greenwich je ale zároveň někdo, kdo Willa přitahuje. Sylvia (Amanda Seyfried) je dcera mimořádně bohatého Philippa Weise (Vincent Kartheiser), která se ve chvíli, kdy Willa přicházejí zatknout strážci času, stává ideálním rukojmím. Vysoká hra o změnu pravidel nespravedlivého světa může začít.

Proto neztrácejme čas a začněme spolu pracovat, neboť je to nejlepší způsob jak se můžeme mít dobře tady na zemi.

Podívejte se na web stránku ohledně podnikání z domova – o výhodách i možnostech příjmu, jak lze pracovat z domova. Stačí zajít na tuto stránku PRACUJI Z DOMOVA a zaregistrovat se.

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů