Co uděláte, když se zamilujete, ale láska vám sráží kolena na zem?

film Óda na radost

Jste smutný, nedaří se vám? Nemáte radost, protože se vám rozpadá život? Tak se podívejte na příběh, kdy muž s nemocí (kataplexie) se nemůže zamilovat, dělat věcí, které vám i mne dělají radost. Je to náročný takto žít, když každá emoce vás může zabít. Pak si uvědomíte, že vlastně můžete být vděčný, že se můžete radovat i s malých věcí okolo nás. Hodně věcí bereme jako samozřejmost. A přitom den se skládá z různých maličkostí.

Dnes jsem zrovna neprožila moc dobře a tak zrovna tento film mi přišel vhod. Krásná žena a příjemný muž se do sebe zamilují. Postupně. Ani jeden nebyl připraven na tento vztah. Na konci si uvědomí, že jeden bez druhého nemůžou být. Však emoce v tomto vztahu nemůžou být tím hlavním, co povedou ho dopředu.

Pokud potřebujete zrovna romantiku s dramatickou zápletkou, tak to je zrovna film, který se podívejte.

I když film má jen 62% (2023), tak myslím stojí za zhlédnutí, hlavně v tu dobu, kdy je vám ouzko. Pak si teprve uvědomíte, že je vám vlastně dobře. Nebo alespoň lépe než tomu pánovi na obrazovce.

https://www.csfd.cz/film/699913-oda-na-radost/prehled/

Co říkají v televizním programu?

Jak může člověk, který je doslova paralyzován štěstím, najít lásku? Díky stavu zvanému kataplexie – vzácné poruše, která způsobuje, že náhle ztratí kontrolu nad svaly, kdykoli je zasažen silným, zejména radostným pocitem – se brooklynský knihovník Charlie (Martin Freeman) naučil obezřetně vyhýbat všem spouštěčům radosti v podobě lidí, míst i událostí v jeho životě. Rodinné svatby, roztomilé děti, rozkošná štěňátka a dokonce i milostné vztahy představují pro Charlieho pečlivě nalinkovaný svět velké nebezpečí. Když se do něj ale zamiluje krásná a bezprostřední Francesca (Morena Baccarinová), ocitne se Charlie, který se po celý život vyhýbal jakémukoli riziku, na křižovatce – má se zbavit myšlenek na opačné pohlaví, nebo dát lásce šanci?

Našla jsem způsob, jak do svého života nalézt nějaká pravidla a v tom chaosu, co máme kolem nás, mít nějaký směr. Když vím, kdo jsem nemůže mne nic zaskočit. Najdete v ebook zDARma 5 pravidel, jak najít sám sebe.

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů