1 tableta přináší přírodu přímo k Vám domů

Přinášíme vám přírodu přímo domů

Zelený ječmen a obilné klíčky jsou jedním z nejkoncentrovanějších přírodních zdrojů mnoha biologicky aktivních látek. Jedná se o zejména o enzymy, vitamíny, minerální látky a stopové prvky, antioxidanty, aminokyseliny a proteiny.

Zelený ječmen je mladá ječmenná tráva která navíc obsahuje zelené barvivo chlorofyl, který má vliv na stimulaci růstu tkání a tvorbu červených krvinek.

Obilní klíčky jsou nejcennější části zrna a obsahují plnohodnotné rostlinné bílkoviny pro stavbu buněk a tkání. Jsou bohaté na vitamín E a na nenasycené mastné kyseliny, které snižují hladinu cholesterolu v krvi obilné klíčky jsou nejbohatším zdrojem tříslovin – celulóze upravujících funkci zažívacího traktu.

Zelený ječmen a obilné klíčky obsahují celé spektrum vitamínů, zejména vitamíny skupiny B. Ty jsou nepostradatelné pro zdravé srdce, nervů, pokožky, krve a mozku. Dále obsahují pro organismus dobře přístupné spektrum minerálních látek a stopových prvků (vápník, draslík, hořčík, křemík, železo, chrom a další).

Do výrobku je přidáván stopový prvek zinek… přítomnost zinku v organismu je nezbytnou podmínkou pro správné fungování řady enzymatických systémů. Přítomnost zinku v potravě je důležitá nejen v době růstu organismu, kde jeho nedostatek vede k opožďování tělesného i duševního dospívání, ale i v dospělosti.

Přidané vitamíny – vitamín B6, vitamín B2, vitamín B12 a kyselina listová umožňují obnovu poškozených enzymů podporují metabolizaci homocysteinu a výrazně podporují vlastní imunitu organismu. Při pravidelné konzumaci složky tohoto výrobků upravují trávení a posilují obranyschopnost organismu.

MLADÝ JEČMEN + OBILNÍ KLÍČKY
Zelený ječmen + obilné klíčky – klub Global 3000 Zelený ječmen, Obilné klíčky, vitamíny, rozpustná vláknina, vitamín B6, kyselina listová
Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů