Co si vyberete – raději se léčit chemickými nebo přírodními produkty?

 Já volím Samburex

koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky (byliny, která se používá po staletí), kozince (používající se v čínské medicíně), a také s vitaminem C a zinkem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva.

Co dokáže Samburex?

→ >Nahradit antibiotika<
Přírodní silou bylinek a vitamínů dokáže je nahradit.
→ >Při chřipce i prevenci<
Společně s vitamínem C a zinkem dokáže předcházet chřipce, ale dokáže zkrátit uzdravování. Zvyšuje imunitu.
→ >Má protizánětlivé účinky<
Lze použít s úspěchem při anginách, bolesti krku, zánětu močových cest i středního ucha. Lze použít i při horečce.

Bezinky v tekuté formě

Tekutý extrakt z bylinek na posílení imunity

Takže místo léčby antibiotik použij přírodní produkt, který 100% nahradí antibiotika, spolehlivě ničí nejen virové, ale i bakteriální infekce. Díky tekuté formě  je vhodný jak pro děti, tak pro starší, kteří hůře polykají tabletky. A produkt si oblíbí staří i mladí nejen díky přírodním složkám, ale také díky příjemné chuti. Je vhodný i pro nejmenší, protože obsahuje výtažky bez alkoholu, takže neškodí dětem a ani nemůže překážet dospělým v práci.

» KOUPIT … Samburex «

Co obsahuje Samburex?

bezinky - léčivá bylina

Bez černý plody = bezinky

Bezinky nebo-li bez černý

se již od pradávna užívá v lidové medicíně. Černý bez se v poslední době stal v západním světě velmi populární, protože pomáhá v případech zvýšeného mentálního a fyzického napětí. Tyto vlastnosti má díky vysoké koncentraci užitečných látek, jako jsou flavonoidy  (kvercetin, rutin), vitaminy A a C. V tradiční medicíně se používají v terapii zánětu mandlí a hltanu, běžného nachlazení a kašle. Bezinky mohou pomoci i při migréně. Plody černého bezu obsahují barviva, která mají silné antioxidační vlastnosti.

Echinacea proti chřipce

Třapatka (Echinacea) skvěle podporuje imunitu

Třapatka (Echinacea)

je jednou z nejznámějších bylin pocházející z travnatých nížin Severní Ameriky. Indiáni ji používají v případě nachlazení, zranění, dokonce i proti hadímu kousnutí, a to jak vnitřně, tak zevně. Extrakt této byliny může pomoci předejít nachlazení nebo významně zkrátit dobu nemoci a snížit intenzitu příznaků.

Kořen kozince ke zvýšení vitality

Kořen kozince (Astragalus)

Astragalus

je podobně oblíbený v čínské medicíně, kde slouží již od pradávna k posílení vitální energie. Čínští lékaři oceňují jeho příznivé působení na únavu a ve směsích jej předepisují i v případě, že se v těle nemocného nacházejí toxiny.

K bylinám je pro úplnost doplněn vitamin C a také zinek, jejichž kombinace je také dlouhodobě známá, protože společně posilují imunitu.

» KOUPIT … Samburex «

 

Po použití lze uschovat v lednici, kde vydrží i několik měsíců.
Dle doporučení na etiketě 1x 5ml (čajová lžička), ale dle zkušeností je lépe dávkovat i 3x 5ml.

obsah : 240ml … 1 čajová lžička denně (zamíchat do vody nebo do jídla) … 48 dní

Kolik stojí návštěva doktora? A kolik času ztratíš, že tam musíš čekat? Zamysli se nad tím? Je lepší přírodní produkty než chemické? Určitě z extrakty z přírody.

Tekutý doplněk výživy, může pomoci jak předcházet chřipce, tak zkrátit období uzdravování.

A nakonec jeden příběh :

Pomoc černého bezu

Nedávno jsem nachladil a několik dní se nemohl svých potíží zbavit. Přetrvávala hlavně bolest v krku, chrapot a škrábání, kvůli kterému jsem každé ráno měl problém vůbec promluvit. Objednal jsem si Power Mins a rozhodl se, že zkusím produkt SambuRex. Nevěděl jsem, co od něj mohu čekat, ale byl jsem zvědavý a objednal ho. Když druhý den dopoledne přišel, hned jsem ho nedočkavě otevřel a vyzkoušel. Měl nasládlou a zdálo se mi, že i trochu trpkou chuť. Největším překvapením ale bylo, že se mi během asi dvou hodin (to už jsem si vzal druhou dávku) zvedla teplota a cítil jsem, že tělo bojuje s infekcí. Na druhé straně bolest v krku začala poměrně rychle ustupovat. Největší překvapení mě ale čekalo ráno. Mohl jsem mluvit naprosto bez problémů a měl jsem pocit, že jsem již úplně v pořádku.

Samburex

Tekutá podpora imunity

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C a zinkem. Všechny jsou představeny v chutném tekutém přípravku, takže každý člen rodiny může očekávat chladnější měsíce a období se zvýšeným rizikem chřipky s velmi dobře připraveným imunitním systémem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva.

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů