Já nic nepotřebuji

Dostávám informaci od okolí – moje tělo musí stačit s tím, co dostává jídlem. Musí si s tím poradit. Ale co, když výdaj nejen po fyzické stránce ale i psychické, je větší než příjem? Od známého jsem dostala informaci, že psychický stav, kdy nemůžete s druhým mluvit, kdy nemůžete vstát z postele, protože se vám ale vůbec nechce žít, je deprese, a je to jako když máte horečku 40°C a na ní si taky něco vezmete?  Co když více pracujeme fyzicky než do těla dáme výživné látky? Nemoc je nerovnováha mezi tím, co do těla dáme a vydáme, a má taky duchovní příčinu. Někdy prostě máme větší vydání, než co do těla dáváme. Takže myšlenka nic nepotřebuji, je zcestná.

Já na to nemám

Je to věcí priorit. Když mne to někdo řekne, kdo je v páru, tj žijí spolu dva a mají 2x příjem, a řeknou – nemám na to, tak si ani neumí představit, kolik všeho musí platit žena, která je sama s dítětem. Tedy na jeden příjem jsou dva. A pokud chci být šťastná, veselá, aktivní, a celkově zdravá, nejedu na dovolenou, nekoupím si drahá trička a další věci, v bytě zůstává při starém, ale jdu a koupím si to, co mi pomůže žít a nejen přežívat den.

Já už jsem stará

Ano, slyším i tato slova. Jsem stará, já nic nepotřebuji. Já už vystačím s tím málem, co mám. Já to nějak dožiju. Jen si vemte moje děti peníze, vždyť je víc potřebujete.

Špatný úsudek. Senioři dostávají důchod, protože léta pracovali, a ještě k tomu musí někteří šetřit, aby vyšli s penězi. Někteří však nadbytečné peníze dávají dětem místo toho, aby prožili hezké stáří s tím, že budou myslet na sebe a vezmou léčivé preparáty z přírodních složek, které tělo povzbudí jen svým složením, doplní, co ve stravě chybí. A pak se budou cítit lépe a jejich zdravotní stav se stabilizuje ne-li zlepší (závisí na stupnici zdraví).

Já jsem zdravá, nic nepotřebuji

Ano, vlastně závidím tomu, kdo tuto větu může říct, že dostal dar zdraví. Ale je to zcestná myšlenka s tím, že každý den tělo potřebuje výživné látky pro svoje opravování, vytváření tepla v těle a taky k energii. Každý jsme dostali různou hladinu zdraví, podle toho, co máme zde udělat a čím se tady zabývat. Taky je samozřejmě možné žít pránou, někteří v Čechách to již zkusily a nepotřebují jídlo. Ale musí žít podle jistých zásad a není možné na to přejít hned. Pak nepotřebujete do těla nic navíc dostávat – vše dostanete ze svého okolí – ze země a vzduchu.

Pokud však máte rádi jídlo a preferujete počinek tučného, sladkého a dalších nezdravých složek, tak vězte, že své tělo překyselujete, a to se projevuje různými obtížemi. I bolest kolene či zad je způsobeno nesprávným složením stravy. Tak se zastavte a přemýšlejte nad tím, zdali být bolavým monstrem nebo veselým človíčkem na zemi.

Tímto psaním jsem se vzbudila v úterý 12.září a musela jsem tyto slova hned zapsat na papír (ještě v noční košili), abych to sdělila ostatním. Až teprve napíšu poslední slovo, teprve můžu odejít od psaní.

Tak kolik otázek ještě máte vy, co čtete můj článek, proč se vyhýbáte být zdraví bez kompromisů?

Můžete mít ve svém těle i duši bouři i oheň v hlavě, ale pak by mělo přijít sluníčko, které všechno uklidní a roztaje.

Ideální v tekutém stavu z léčivého ovoce:

Zenthonic – obsahuje spoustu ovoce, které se používá již dlouho a má účinky nejen pro starší lidi, kteří potřebují zpomalit stárnutí, povzbudit a zlepšit svoji fyzickou i psychickou kondici. Je ve formě léčivé tekuté šťávy, proto je obzvlášť vhodný pro seniory. … více informací

Noni – viděla jsem dokument, kde češka byla provdaná v polynesii, a měla keř s plody noni. Sama říkala, že dává noni svému muži na zvýšení chuti k milování (zlepšení impotence). Noni je královnou ovoce. To sdělují sami členky klubu Calivita, jak jim pomáhá „má ochranné a detoxikační účinky na játra“ … „skutečně harmonizuje, co má podpořit podpoří, co potlačit, potlačí… “ a dalších spoustu odpovědí na facebooku v uzavřeném klubu Calivita Empatia. … více informací o královně ovoce Noni

Další produkty v tekutém stavu z přírody si lze prohlédnout zde.

Pokud máte otázku ohledně zdraví, napište ji zde, a odpovím dle času tak do týdne.

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů