Detox k jaru patří

Detox k jaru patří

Když jsem před léty slyšela, že by se na popeleční středu mělo začít půstem, tak jsem to přešla s úsměvem. Po letech přišel přítel s tím, že bychom to mohli vyzkoušet. Já vynechat tu dobrou šunku na chlebu? Já i když jsem nikdy nebyla zastáncem masa, nejíst ani rybu? To nemůžu vydržet. Poprvé to bylo těžké. Nejít kolem voňavých „šunčiček“ a nepolknout ani sousto masa. Pak jsem se vrátila k svému obvyklému stravování. Předloni (tedy v roce 2016) jsem se rozhodla jít do toho znovu a vydržela jsem i po velikonocích. Jsem krevní skupina A (vegetariáni) a maso má jíst výjimečně. Po měsících vynechání masa v jakýchkoliv formách jsem zjistila, že mi je lépe a maso nepotřebuji. Loni 2017 jsem pokračovala – bylo to obtížné, neboť jsem tu dobu byla na rehabilitaci a zde neměli vegetariánskou stravu. Ale dalo se. Sestřičky si zvykli, že nejím maso, a nenutily mne k tomu.

Jak to je?

Popeleční středa prvním dnem postního období – termín připadá na 40. den před Velikonocemi (do těchto 40 dnů se nepočítají neděle). Letos připadne Popeleční středa na 14.2.2018, v následujícím roce na 6.3.2019.

Toxiny

jsou nebezpečné jedy, které dostáváme do těla jídlem i pitím. Sami víte, že do potravin se dostává spoustu dalších látek, s kterým si tělo pokud je v malém množství dokáže poradit. Pokud však dáváme do těla každý den chemické látky, tělo neví, co s nimi, a začne je strkat do kůže (různé ekzémy …), do nejvzdálenějších míst od srdce – tedy bolesti prstů jak na nohách, tak i rukách (artritida …). Také negativní emoce, zejména ty nevyventilované, a stres mohou být pro náš organismus zdrojem toxinů.

Jak si tedy pomoci?

Jedinečný chlorophyl

Z produktů společnosti CaliVita je při detoxikaci již dlouhou dobu vlajkovou lodí produkt Liquid Chlorophyll. Jde o jedinečný výtažek z vojtěšky, který nám pomůže zbavit se toxických látek, a zároveň vojtěška má vzácné složky – aminokyseliny, vitaminy K a B, minerální látky – vyživují náš organismus, doplňují zásoby vitaminů a minerálních látek v našem těle a udržují jejich optimální hladinu.

Kde může všude pomoci právě Liquid Chlorophyll:

  • umí detoxikovat a snižovat kyselost našeho těla, srovnávat tedy PH těla a hlavně krve
  • při akutních i chronických nemocech – tvoření hlenů, časté rýmy, kašle
  • na hojení ran – bércové vředy, pooperační rány, nehojící se odřeniny, akné, tlumí záněty
  • při snižování zápachu z úst
  • při nadměrném pocení – tělo se zbavuje pocením samovolně toxických látek
  • kouření – pro lidi, kteří si vědomě zanáší tělo toxiny, detoxikace by měla být samozřejmostí
  • problémy s trávením, bolestech břicha – hodně lidí trpí průjmy, zácpou, hromadění plynů ve střevech, nadýmání. Tyto problémy souvisí se špatnou mikroflórou ve střevech. Zase prvním krokem detoxikace, očištění střeva od zbytků potravy.
  • … a mnoho dalších obtíží

Má příjemnou mátovou chuť. Dá se vzít po lžičkách nebo ideálně dát do vody a popíjet po celý den. Bližší dávkování individuálně dle dalších obtíží.

… více informací … Liquid Chlorophyll
» KOUPIT … Liquid Chlorophyll «

Detox Patch náplast

Další možností k přispění detoxikace jsou náplasti Detox Patch. Jejich jednoduchá manipulace (pokud pochopíte návod 🙂 zaručuje rychlé použití. Dají se použít i na bolesti. Zrovna v neděli mne chytli záda natolik, že jsem vyzkoušela. Můžu říct, že ráno bylo velmi pozitivní a příjemné, že záda nebolela. Je to kupodivu, že náplast zabrala.

Více o Detox Patch najdete v článku Stárnutí vychází z nohou
» KOUPIT … Detox Patch «

detoxikační náplasti na zádech

Detox Patch první den – večer

výsledek detoxikační náplasti po noci

výsledek – druhý den ráno – pravá strana (bolavější) je víc černá

Detoxikační náplasti Detox Patch pomáhají ulevit bolestem zad

Další večer znovu – jak to dopadne?

Detoxikační náplasti Detox Patch na bolesti zad

Jak je vidět pravá strana je vždy tmavší než levá – taky mne více bolela.

Kontakt na mne

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů