„Stárnutí vychází od nohou“

Bezpečná a přirozená očista během spánku
Kde jsou reflexni body na chodidlech?

reflexni body na ploskách chodidla

Stárnutí vychází od nohou

Existuje asijské rčení, podle kterého stárnutí vychází od nohou. V západní reflexní terapii jsou chodidla (často označovaná jako „druhé srdce“) chápána tak, že tvoří základ všech důležitých orgánů těla. Na chodidlech se nachází více než 60 akupunkturních bodů, které souvisejí s významnými orgány v těle. Horní třetina chodidla souvisí s horní polovinou těla, klenba se vztahuje k orgánům ve střední části a pata k orgánům v dolní části těla.

 

Proč užívat Detox Patch?

podporuje zdraví tím, že vypuzuje toxiny z těla, zatímco spíte! Dělá to jednoduchým, neinvazivním a přirozeným způsobem.

V našem těle se uloží za rok až 5 kg toxických látek (z jídla i pití). Samozřejmě záleží, zda jsou tyto látky rozpustné v tucích, ve vodě nebo jinak, a jestli se uloží v játrech nebo v jiných tkáních. Chcete stále čekat, až jedovaté látky vyvolají záněty nebo poruchu funkce některého orgánu?

V čínské medicíně se už po staletí ví, že jedovaté látky se hromadí v dolních končetinách a to hlavně z dvou důvodů – zemská přitažlivost a taky je to nejdále od srdce. Proto i spoustu Číňanů používá detoxikační náplasti na chodidla.

Detox Patch Calivita představuje výrazný pokrok – složky vybrané a nejvyšší kvality: směs vzácných bylin, organicky pěstované jihoamerické houby, dřevný ocet a dokonce rozemletý polodrahokam turmalín.

Pusťte si starou čínskou moudrost do ložnice a tím si pomůžete během odpočinku odstranit jedovaté látky za využití přírodních metod. Detox Patch se nepoužívá jen na chodidla, ale může se přiložit na bolestivé místo na různých částech těla, aby se z něj odstranily toxiny.

Detoxikační náplasti

Detox Patch může pomoci při celé řadě obtíží, jako je:

  • Stres či úzkost
  • Oslabený imunitní systém
  • Oslabený krevní oběh
  • Bolesti v zádech i v bedrech
  • Bolesti hlavy
  • Vyloučení odpadních produktů
  • Problémy se svaly a klouby
  • Nespavost a poruchy spánku
  • Artritida

obtíže, kde detoxikační náplasti pomáhají

A jak to u mne dopadlo?

Zkusila jsem vylepit na levé chodidlo – oblast ledvin – a pravé chodidlo – oblast jater. Zatím jsem přilepila 3x. Aplikovat se má 12 dní a 3 dny vynechat. Tak ještě zbývá 9 dní. Budu sem průběžně zapisovat.

detoxikační náplasti pomáhají ulevit tělu od škodlivých látek

Detoxikační náplasti Detox Patch Calivita

Levá část se zlepšuje, vpravo stále stejné.

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů