Jaký je měsíc dětí?

Vitamín a multivitamíny pro děti

Pro děti je to poslední měsíc ve školním roce ČERVEN a hurá prázdniny. Pro rodiče sice nastávají starosti se svým potomkem. Taky jsem musela přemýšlet. Avšak vždy jsem si myslela, jestli prázdniny přežijí bez úhony. Proto jsem dávala multivitamin pro dobrou imunitu.

Pamatujme na děti

Holčička má želatinový multivitamín

Hravě s vitamíny

Hravě

Různé figurky z želatiny vypadají zábavně. A tak můžete své děti učit o zdraví hravým způsobem. Snadno se žvýkají.

Přirozeně

Sugar Free Gummy Kids neobsahují umělá barviva nebo ochucovadla. Barevného vzhledu želatinových figurek se dosáhlo přírodním způsobem např. koncentrátu šťávy z černé mrkve nebo ovoce s nachovou barvou. Chuť dodávají přírodní třešně, pomeranče a další ovoce.

Komplexně

Jak je v dnešní době obsah živin v půdě menší, než v minulosti je už dlouhodobě známo. Zelenina i ovoce se trhají nezralé (tedy méně vitamínů, než kdyby bylo zralé). A prostřednictvím transportu, na slunci i vzduchu, tak výše cenných vitamínů klesá. Pokud ještě uvaříme či zavaříme, tak nezbývá nic z potřebných vitamínů. Gummy Kids je komplex vitamínů spolu s jódem a zinkem. Jejich vyváženost pomáhá k vývoji dítěte a vytváření odolnosti proti onemocnění.

Extra

Gummy Kids obsahují nejúčinnější formu vitamínu D. Má pozitivní vliv na vývoj kostí a svalů. Posiluje imunitní systém. Hlavně je důležitý hlavně pro děti, kteří sedí doma u počítačů a které nebývají na sluníčku.

Sama neznám – nutit své dítě do zeleniny. Automaticky jedlo, co jím já, tedy i zeleninu. Ale znám maminky, které s tím mají problém.

„Gumís“ jsou skvělým doplněním stravy hravou a přirozenou formou.

LionKids +C

LionKids +C je chutný, žvýkací přípravek šetrný k zubům, který byl vyvinut zvláště s ohledem na potřeby dětí. Neobsahuje cukr, ale sladidlo xylit, které snižuje riziko zubních kazů a u dětí podporuje vývoj zdravých zubů. Je mimořádně důležitý pro tělo v růstu, protože trvale podporuje jeho intenzivní vývoj. Vitamin C je nezbytný pro naši imunitu, příznivě ovlivňuje nervový systém a normální strukturu kůže.

Komu a kdy jej doporučujeme?

  • Dětem ke každodenní konzumaci pro podporu zdravé činnosti imunitního systému a jejich správný rozvoj.
  • Všem těm, pro něž je důležité snižovat riziko kazů a podporovat zdravý rozvoj dětských zubů.
  • Všem, kteří dávají přednost formě žvýkacích tablet.

 

Víte, kolik žvýkacích tablet obsahují Sugar Free Gummies?

Hledejte správným způsobem a budete mít odpověď!

100 tablet je správná odpověď

Najdete správnou cestu k výsledku?

Kdo najde správnou odpověď, získá k objednávce čaje pro děti (bylinné a ovocné).

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů