Jaro volá – hej je období dřeva a jater ! Zažeňme únavu …

silymarin PLUS je balzámem na játra

Jaro je období rozkvětu a přijímání nových věcí. Taky podle pentagramu je období jater a žlučníku – více o období o elementu DŘEVO najdete v ebooku.

Na pročištění jater je vynikající bylinka Ostropestřec mariánský, který obsahuje sloučeniny, které jsou souhrnně označovány jako silymarin. Takto byl popsán i produkt Calivita, který navíc obsahuje aminokyseliny, selen a chrom, které pomáhají k očistě jater. Je to balzámem pro játra.

Svá játra bychom měli díky chemii všude kolem nás detoxikova každé jaro. Máme na to skutečně osvědčenou kůru se základním komplexem všech účinných látek, které jsou k tomu potřeba – Silymarin Plus:

Sylimarin plus balzám na játra

Silymarin PLUS je balzám na játra. Čistí, detoxikuje od škodlivých

Silymarin PLUS

Ochrana jater … 100 kapslí

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

 

Pro podporu od jarní únavy, křečím i povzbuzení je tu magnesium – hořčík, které díky doplnění vitamínem B6 je skvělým pomocníkem proti jarní únavě.

Únava? Stres? Nedostatek hořčíku může být vážně problém.
Magnezi B6 na únavu

Nedostatek hořčíku může být vážně problém !

Magnezi B6

Hořčík + Vitamin B6 … 90 tablet

MagneZi B6 obsahuje dobře známý a skvěle spolupracující tým hořčík, vitamin B6 a zinek, které jsme pro vás vyvinuli ve snadno zpracovatelné formě, abychom vašim svalům a nervovému systému poskytli komplexní a cílenou podporu.

Komu a kdy jej doporučujeme?

  • Sportovcům a osobám v intenzivním fyzickém napětí.
  • V případě výrazné ztráty tekutin (např. pocením).
  • V případě významného mentálního tlaku, v průběhu zkoušek nebo stresu v zaměstnání.
  • Těm, kteří mají náročný životní styl.
  • V případě nevyváženého jídelníčku (malé množství zeleniny nebo ovoce, redukční dieta, vegetariánství).
  • Těhotným a kojícím ženám.
  • Těm, kteří pravidelně konzumují alkohol.
  • Každému, kdo si přeje ve vyčerpávajících dnech získat energii navíc.

 

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů