JARO NÁM PŘINÁŠÍ RADOST

Jaro nám dává radost

Všechno je nové, krásně zelenající, sluníčko nás začíná hřát a my se můžeme zase procházet, jen tak si sednout na trávu k vodě, nebo na terasu s kávičkou a vyhřívat se na sluníčku.

Jaro nám současně přináší i různé obtíže na fyzické a/nebo psychické úrovni. Možná vás trápí únava nebo rýma či alergie. Je to období viróz a zažívacích problémů.

S čím vším na jaře bojujete právě vy?

Když se podíváme, které orgány podle TČM souvisí s jarem jsou to: ŽLUČNÍK a JÁTRA.

Březen je spojený se ŽLUČNÍKEM a duben s JÁTRY – emoce zlosti a zarputilosti. S těmito orgány souvisí také rozhodnost.

Schopnost správně posoudit věci a rychle a rázně se rozhodnout závisí kromě jiného na vyváženosti energie žlučníku. Proto žlučník bývá charakterizován jako „cenzor“, z něhož vyvěrá schopnost posuzovat a řešit. Játra jsou pak „vrchním velitelem“, z něhož vyvěrají úmysly a rozhodnutí. Je však nutné, aby játra dostávala podporu od žlučníku: „Játra jsou vrchním velitelem, rozhodnost si ale berou od žlučníku“. Játra mají úžasnou schopnost regenerace. Zpracovávají živiny ze stravy, ukládají cenné látky a naopak odfiltrovávají škodliviny. Představují super výkonnou čističku, která si poradí s kdečím. Nicméně i tenhle super orgán má své limity.
Problém je, že i když už na tom játra nejsou dobře, vy to mnohdy ještě dlouho nepoznáte. Proto se nespoléhejte jen na železnou nezničitelnost svých jater a prostřednictvím stravy jim čas od času ulehčete.

Období jara je je proto vhodné na očistu a to jak vnitřní, tak tu vnější.

1. tip : detoxikujte své orgány pomocí zelených potravinaloe vera.

2. tip: Pokud vám jde o komplexní očistu jater i žlučníku podívejte se přímo na element dřeva, který s těmito orgány souvisí. Najdete tam výhodné balíčky. Element dřeva končí v půlce května. Ještě vše stihnete.

3. tip : používejte aloe vera nejen jako nápoj, ale dávejte si ho na tělo (pokud máte kdekoliv nějaké puchýřky).

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů