Mořská flóra a fauna jsou nejen potěchou pro oči

Koncentrát z rybího tuku

Obsahují látky chránící zdraví.

Produkt Calivita Omega 3 concentrate, jenž vám chci v článku představit, má původ v mořích a oceánech.

Předem vám řeknu svůj příběh. Když jsem byla malá, tak jsem musela užívat rybí olej. Kdo ho ochutnal ví, že to není dobré. Říkali mi – „to je dobré na tvoje záda, nebudou tě bolet záda“. Ale když jsem se ptala „Jak?“ Mamka mi nedokázala odpovědět. Vždy jsem byla zvídavé dítě a chtěla jsem vědět jak to působí v těle a jak to pomáhá. Jelikož se mi nedostalo odpovědi, nechtěla jsem to moc brát. Škoda, že jsem nevěděla, co teď vím.

Našla jsem tuto studii, kterou předkládám, neboť si myslím, že v rybách je mnoho užitečných složek, které velmi prospívají našemu zdraví. A může pomoci rozhodnout se vám.

Vědci se zabývají otázkou, zda existuje spojení mezi jídelníčkem a onemocněním srdce a cévního systému, a pokud ano, pak jaké je? Bang, Dyerberg a jejich spolupracovníci si všimli, že mezi eskymáky v západním Grónsku jsou tyto nemoci téměř neznámé. Jejich jídelníček je přitom mimořádně bohatý na ryby a jiné plody moře.

Vědecky řečeno: jídelníček eskymáků obsahuje jen velmi malé množství cholesterolu, ale poměrně hodně bílkovin a tuků.

Jenomže lidé ve vyspělých zemích od Evropy až po Ameriku rovněž konzumují potraviny bohaté na bílkoviny a tuky a přesto jejich zdraví ohrožují především onemocnění srdce.

Jak si to můžeme vysvětlit?

Rozdíl je v tom, že potrava eskymáků obsahuje velké množství bílkovin a tuků, které pocházejí z moře a také hodně nenasycených, omega 3 mastných kyselin. Eskymáci díky konzumaci mořských ryb přijímají nejméně 10krát více mastných kyselin omega 3 než lidé ve střední Evropě. Konzumace dostatečného množství mastných kyselin omega 3 (5-8 g denně) je prospěšná, protože přispívá k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi, podporuje zdravou činnost srdce a proces správného srážení krve. Hlavním přírodním zdrojem jsou mořské ryby (makrela a losos). Mezi chovanými sladkovodními rybami obsahuje velké množství omega 3 tolstolobik (Hypophthalmichthys molitrix a Hypophthalmichthys nobilis), jeseter a úhoř jich obsahují o něco méně.

Produkt Omega 3 concentrate je vyráběn za pomoci jedné z nejmodernějších technologií. Díky tomu se vejde do menší kapsle, která se lépe polyká a mohou ji tak snadněji užívat i těhotné ženy, děti a starší lidé.

Koncentrát z rybího tuku to je omega 3

Omega 3 znamená podporu pro vaše srdce

Je známé, že omega 3 zastává důležitou roli při léčbě kardiovaskulárních, mozkových a nervových problémů, ale neměli bychom zapomínat ani na to, že tyto nenasycené mastné kyseliny mohou být díky svým protizánětlivým vlastnostem rovněž účinné při léčbě častých zánětlivých chorob.

Jak se rozhodnete - pro lepší paměť?

Omega 3 je výborný na paměť, duševní svěžest i mysl

Kyselina alfa-linolenová se třemi dvojnými vazbami proto patří spolu s kyselinami eikosapentaenovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA), které jsou součástí rybího oleje v produktu Calivita Omega 3 concentrate, k těm nejúčinnějším antioxidantům vůbec.

Pokud si chcete zachovat jasnou mysl, dobrou paměť, veselou náladu a vůbec pocit dobré duševní pohody, konzumujte je pravidelně denně v dávce minimálně 2×2 nebo ještě lépe 2×3 kapsle.

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů