Přijímat vše dobré i špatné

Jsme tu na zemi, abychom se naučili přijímat obě stránky, jak špatné, z nich se poučit, a dobré, které můžeme použít pro zlepšení atmosféry na naší planetě.

Když jsem byla malá, vždy jsem si říkala, že všichni jsou dobří a jsou tu proto, aby byli okolo mne a později, abych já jim pomohla nalézt cestu ke svému zdraví. Teď vím, že každý si musí pomoci sám s tím, že můžu nabídnout svoji ruku, aby se o ni opřeli, ale už musí jít sám. Jsme tu, abychom se něco naučili, abychom se radovali, a i přijímali se takový jací jsme. A nedívali se, neposlouchali, co o nás okolí říká. I když ostatní, co přicházejí do našeho života jsou tím, co ukazují, co nám chybí, čemu bychom se měli vyvarovat a v čem se máme ještě hodně zlepšit.

Dnes jsem zas vyslechla video od Milušky a Ivana, kteří jsou pro mne velkou inspirací. Jsou tím, kteří už mají v cestě za štěstím již prošlápnutou cestu, a jako lektoři ukazují dalším lidem, jaká je možnost cesty žití. Zase jsem slyšela z hlediska numerologie a astrologie 9 planet, jaké jsou moje stinné stránky, které je potřeba pochopit a přijmout.  A zase jsem si uvědomila, že to, co se mne dotkne nebo naštve, tak to nemám přijaté. Pokud chcete vědět, kde jsou vaše výzvy k překonání a životní úkol, tak se podívejte na videa.

Všechny situace, do kterých nás dostávají druzí lidé, ukazují nám, co nemáme zpracované. Pokud totiž se známe po všech stránkách, tak nás trénink druhých lidí nerozhodí. Druzí lidé ukazují, jaké jsou vaše slabé stránky.

A všechny výzvy, které máme zpracovat, se projevují bolestí a nemocí. Tělo je dost složitý organismus, když si představíme, že je složený ze spoustu malých částí. A přitom má na sobě indikátory, které nám říkají dlouho předtím než se v těle projeví, jak jsou orgány oslabeny. Např. promodralé spánky – malá imunita a přemíra cukrů ve stravě. Více ve videích v programu přijímat je láska.

Pokud se přijímám, tak i žaludek vše stráví v pořádku, neboť i duševně přijímáme žaludkem. Slinivka je orgánem lásky – na ní se projevuje sebeláska a jak sladkost života přijímáme. Dokážu se bránit okolí (jsem sebevědomí), a když vím, jaké jsou pozitiva a negativa, co mne říkají, pak i imunitní systém mám silný. A slezina s bílými krvinkami pracuje bezchybně. Všechny tyto orgány (žaludek, slezina a lymfa, slinivka) patří do prvku ZEMĚ. Začíná v období léta (15.7), v období slunce a pohody. Vždy mi utvrzuje, že orgány jsou přiřazeny ve správný čas.

V programu Přijímat je láska tě naučí, jak přijmout všechny životní trable, i své slabé stránky, jako výzvy a příležitosti ke ZLEPŠENÍ SVÉHO ŽIVOTA.

Základní výrobky Calivita pro uvedený element Země 

Slinivka – Nopalin (kvalitní očistu trávicího traktu i všech orgánů), Digestive Enzymes x Digest Ease (trávící enzymy), ZenThonic (podporuje slinivku, z Buddhova ovoce), Liquid Chlorophyll (očista)

SlezinaOcean 21 (detoxikace lymfy, štítná žláza), Slim formula (rozproudí lymfu), Immun Aid (podporuje imunitní systém a slezinu), Omega 3 (podporuje viskozitu lymfy), Detox Patch (rozhýbání lymfy), Liquid Chlorophyll (pro zezásadění organismu)

Žaludek – Green Health ( léčení žaludečních potíží), Nopalin (podporuje trávení), Liquid Chlorophyll (problémem překyselení), Ac-Zymes (na hojení žaludeční sliznice), Beta caroten (křeče, vředy), Super CO Q10 Plus (vředy), Stress Managent B Complex nebo sušená rozchodnice růžová (Rhodiolin) (na uklidnění a zbavení se stresu)

 

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů