Stres snižuje imunitu

Zenthonic a Stress Management Calivita

Plody mangostanu jsou velmi bohaté na xanthony, antioxidanty ze skupiny flavonoidů a taky bohaté na bílkoviny, vitamin C a vápník. Džus mangostanu pomáhá při léčení depresí, protože reguluje hladinu serotoninu a tryptofanu v krvi. Mangostan se používá v tradiční medicíně v Asii. Účinkuje jako antibiotikum a antiparazitikum, užívá se při hojení ran, léčbě tuberkulózy, malárie, při zánětech uší, nosní sliznice, dýchacích cest, při zánětech močových cest, střevních potížích i dalších onemocněních. Mangostan dokáže utlumit bolest, odstraňuje únavu a nevolnost a snižuje teplotu. Tyto plody jsou ve větší míře zastoupeny v produktu Zenthonic.

Jde o tekutý produkt – lze ho podávat i starším lidem, kteří už nedokážou polknout prášek. Má lahodnou chuť po ovoci – je to takové smothie z několika druhů ovoce. Má povzbuzující účinek.

 

ZenThonic

ZenThonic je koncentrát na bázi superovoce mangostan, který má mimořádně silný obsah antioxidantů v tekuté formě. Jeho cenná vláknina, bioflavonoidy, vitaminy a minerály pomáhají při ochranných procesech proti volným radikálům, které poškozují buňky, a mohou zpomalit proces stárnutí, mají příznivé účinky na kardiovaskulární systém, poskytují zvláštní podporu imunitnímu systému a zlepšují fyzickou kondici.

Komu a kdy jej doporučujeme?

  • Každému, kdo si přeje mít zvláště silnou antioxidační ochranu a posílit imunitní systém.
  • Lidem, kteří se snadno unaví, a pacientům, kteří se zotavují z nemoci, aby se zlepšila jejich fyzická kondice.
  • Těm, kteří se potýkají s kardiovaskulárními problémy.
  • Aktivním nebo pasivním kuřákům a obyvatelům měst se znečištěným vzduchem.
  • Těm, kteří pravidelně konzumují alkohol.
  • Těm, kteří vedou stresující způsob života.
  • Všem těm, kteří dávají přednost tekutým doplňkům výživy.

… více informací – ZenThonic

Stress Management

Stres je součástí našich životů. Zatímco potřebujeme pozitivní stres, protože nás motivuje a zvyšuje naši výkonnost, negativní stres může ztrpčovat naše životy a dlouhodobě může vést i k nemocem. Předcházejte stresu správným životním stylem a vhodnou dietou! Vaši snahu může podpořit rodina vitaminů B doplněná v našem produktu Stress Management vitaminem C a hořčíkem, která nejenže pomáhá činnosti nervového systému, ale rovněž má pozitivní vliv na metabolismus  a činnost imunitního systému.
Komu a kdy jej doporučujeme?
  • Těm, kteří jsou v zaměstnání nebo díky svému životnímu stylu vystaveni stresu.
  • V případě intenzivních fyzických nároků.
  • Každému k posílení imunitního systému.

… více informací – Stress Management

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů