Voda, dřevo, země, oheň a kov. Pět elementů, základní abeceda kosmického jazyka.

Pokud nerozumíme elementům mohou nám být nepříjemné a škodit, můžeme být nemocní, ale  pokud porozumíme a  naučíme se žít s nimi v harmonii, budou nám pomáhat.
Každý z nás má v sobě živlové energie a má má jeden dominantní živel, který je pro něj charakteristický. Také proto k němu jsou přiřazeny orgány. Pojďme si říct ve zkratce proč. Je až s podivem, že spojení je velmi přesné.

Nevíte, jaký jste element? Stáhněte si ebook zdarma Existuje jen 5 nemocí = 5 energií .

DŘEVO

Ve dřevě je ukrytý život. Komunikujte se stromy – můžete se se stromy nechat i poléčit.
Bylinky, čaje, koření, strava, to vše je element dřeva.

Je přiřazen hlavní orgán JÁTRA, který očišťuje tělo od toxinů.

Nejvýznamnější bylinky  k podpoře jater – lze si najít v článku. Balzámem na játra a s ošetřujícím a detoxikačním účinkem na játra je ostropestřec s látkou Silymarin.

Speciální produkty na očistu jater a žlučníku najdete zde.

OHEŇ

Oheň je velký transformátor?  Např. dřevo v teplo, vlhko v páru apod.  Ale možná že nevíte, že umí transformovat  i emoce.

Je přiřazen hlavní orgán SRDCE, s kterým prožíváme svoje emoce a city.

Srdce podporuje nejvíce koenzym Q10 a pak i vápník a hořčík s dalšími produkty.

ZEMĚ

Země je naše rodící matka, hojnost a obživa. Země je naše bohatství, materiální i citové, země nás nenechává na holičkách, stále nám nabízí to, co potřebujeme.

Je přiřazen hlavní orgán ŽALUDEK, který přijímá všechnu potravu a rozmělňuje ji. Jíme plody země. Při neklidu cítíme rozbouření žaludku.

Žaludek potřebuje klid a čas na rozmělnění potravy. Pro uklidnění, vyrovnání s okolím je Stress Managent B Complex nebo Rhodiolin . Nejdůležitější funkcí v souvislosti se žaludkem je Liquid Chlorophyll – jeho schopnost neutralizace působící proti překyselení žaludku a harmonizaci produkci žaludečních šťáv.

Další produkty i pro vedlejší orgány naleznete zde.

KOV

Ke kovu je přiřazen element VZDUCH. Bez něj není život. Ke zpívání potřebujeme dýchat. Lze se zbavit stresu pomocí dynamického dýchání.

Je přiřazen hlavní orgán PLÍCE, jenž přijímá do svých měchů spoustu vzduchu. Plíce jako symbol harmonie braní a dávání.

Pokud chce mít silné plíce, které dokážou do sebe dostatek kyslíku, je nutné mít čisté tlusté střevo. K tomu jsou dobré produkty k očistu střeva a pak k tomu přidat probiotika.

Další produkty i pro vedlejší orgány naleznete zde.

VODA

Voda je nejúžasnější kapalina na světě. Umí uchovávat informace.

Je přiřazen hlavní orgán LEDVINY. Ty filtrují krev a vytvářejí moč. Potřebují vodu, aby se zachovali zdravé.

Ledviny je potřeba očistit spolu s močovým měchýřem. Do tohoto prvku je zařazený i pohlavní systém – produkty pro ženy a muže.

 

Pentagram obsahuje i přiřazené vedlejší orgány. Na stránce ohledně pentagramu zjistíme, kdy je nejvhodnější očista nebo regenerace uvedených elementů.

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů