Vyživující síla jídla a harmonie

Letos je velké horko. Každý z nás to pocítí na svém těle. Musíme doplňovat tekutiny. Vedro vysušuje nás jako zemi a tím oslabuje slezinu i ledviny ⇒ narušuje křehkou rovnováhu těla, energie i mysli. Nejvíc trpí právě žaludek a slezina, které jsou na výkyvy obzvlášť citlivé.

Jak poznáme, že orgány žaludku a sleziny nejsou v pohodě?

  • některé potraviny nemůžete strávit
  • po jídle jste unavení a chce se vám spát
  • bolí vás žaludek nebo pálí žáha
  • pořád byste jedli a máte dojem, že nikdy nemáte dost
  • – nebo naopak nemáte vůbec chuť k jídlu

Je potřeba se zklidnit. Zklidnění musíme provést hned na začátku. Tím je myšleno začátek trávení – ne však v žaludku, ale v ústech, kdy budeme vědomě kousat potravu do nejmenších částeček a do těla nedáme větší kousky. Tím tělo ví, co přichází do těla, ví, co přichází, a tedy se může na to připravit.

Nepomáháme tělu, když jídlo shltáme a necháme na žaludku, aby ho rozložilo.

Bohužel v dnešní době spěchu předpokládáme, že žaludek má zuby a necháváme „kousání“ na něm. Chyba !!

Pokud chcete zažít kousání a jaké to je, když rozmělníte potravu na malé částečky – běžte na kurz Životní minima. Tam si na vlastní kůži pocítíte, jaké to je kousat, a co vlastně zbude. Byla jsem na něm před 4 roky a od té doby koušu a koušu, i když jsem při jídle poslední. Už nechci být „král“ v hltání jídla do sebe. Zážitkový víkend pro sebe a zažívání.

Duchovní funkce a příčina – žaludek:

Musí zpracovat první dojem. Pokud chceme zabránit konfliktům polykáme rychleji, abychom měli alespoň pocit plnosti. Ale pak zas musíme upustit páru, aby se zmírnil vnitřní tlak.

Je to vnitřní koloběh, kterému zabráníme právě zpracováním potravy už v ústech, a klidem, kdy přijímáme potravu do žaludku.

Slezina je citlivý orgán, který reaguje na vaše emoce. Při sebemenším rozladění organismu negativními myšlenky, reaguje tento orgán na úrovni buněk. Pokud se s emocí dokážeme vyrovnat, regenerační účinky pomůžou i vyrovnat se na

Nesuďte, nehodnoťte okolí a buďte sami v pohodě ⇒ bude správně pracovat i slezina.

Oslabenou slezinu poznáme okamžitě na mandlích. Správná funkce sleziny podporuje aktivitu a život.

Oslabená slezina na úrovni psychiky taky není nic příjemného, protože se projevuje nerozhodností a neschopností přenést se přes nepříjemné zážitky, které člověk prostě nedokáže strávit.

Léčivé formulky pro uvedené orgány najdete v ebooku Existuje jen 5 energií, tj. 5 nemocí.

Produkty podporující činnost žaludku a sleziny najdete zde.

Nejvhodnější dobou k očistě žaludku a sleziny je léto – období mezi 15. 7. – 14. 9.

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů