Bylinky, léčivé rostlinky a přírodní složky v produktech Calivita – 1.část

Bylinky a léčivé rostliny se používají od nepaměti, jsou součástí přírody a toho, co je tu na zemi vzácné pro svoje účinné látky příznivě ovlivňující nemoci a obtíže nejen fyzického těla. Léčivé rostliny se používají v tradičním léčitelství nejen u nás, ale hlavně v cizině. Pojďme se s nimi seznámit :

Dřišťál obecný

díky účinné látce berberin ničí bakterie, které způsobují infekce jizev (Staphylococcus aureus, streptokoky); průjem (salmonely, shigely); Giardia lamblia (bičíkovec, který v tenkém střevě způsobuje chorobu giardiázu); dále mikroorganismy, které vyvolávají časté nemoci močových cest (Escherichia coli) nebo infekci pochvy (Candida albicans). Podporuje imunitu, je účinný při kloubních nemocech, podporuje činnost žlučníku.

Kviskális indický … plody

se používají k vypuzování červů, hlavně tasemnice. Mají příznivé účinky při bolestech břicha, průjmu, horečce, problémech s kožními parazity a také se používají jako prostředek, který působí proti virům.

Merlík vonný

jeho listy a semena slouží k vypuzování parazitů. Považuje se za nejúčinnější přípravek proti škrkavkám. W*)

Pryskyřice z myrhy

obsahuje polyfenolovou sloučeninu silymarin, která má za úkol chránit játra. Myrha vonná je bohatá na minerály, které organismus pročisťují a detoxikují. Napomáhá trávení, reguluje rovnováhu kyselin a zásad v krvi, řeší problémy s nepříjemným zápachem z úst, průjem, infekce způsobené parazity a plísněmi a žaludeční problémy.

Hřebíček … silice

její hlavní účinnou složkou je sloučenina zvaná eugenol, která je silným antioxidantem. Je velmi účinná proti parazitům, které se nacházejí v žaludku a střevním traktu, působí proti mikrobům i plísním.

Pau d’Arco

jeho hlavní složkou je lapachol, který účinkuje proti virovým nemocemvšem druhům parazitů. Působí proti infekcím, které vyvolala Candida albicans, podporuje imunitu, má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti

Černý ořech … práškový extrakt ze zelené slupky

díky antiseptickým, stahujícím a protiplísňovým účinkům se velmi často využívá při střevních nemocech a infekcích, a také v případě průjmů různého původu.

Grapefruit … extrakt ze semínek

je známý díky své přirozené schopnosti zabíjet viry, bakterie, plísně a parazity. Tento extrakt je účinný proti 800 druhům virů a bakterií a také proti 100 druhům plísní. Nepoškozuje přátelské střevní bakterie a podporuje imunitu. Díky hořké chuti posiluje střeva a usnadňuje vylučování žluči. Kromě toho se využívá i při kandidóze (plísňové onemocnění kůže), zánětu dásní a zánětech pochvy.

Česnek (Allium sativum)

pročisťuje krev. Jsou známé jeho antibiotické, protikřečové a povzbuzující léčebné vlastnosti. Další výhodou je, že chrání buňky před volnými radikály. Pomáhá při trávení, příznivě působí na játra a žlučník. Je vynikající přírodní látkou na posílení imunity. V bývalém Sovětském svazu jej během války používali jako „ruský penicilin“.

Všechny tyto přírodní bylinné složky jsou v produktu ParaProtex. Účinky lze si přečíst článku Pomoc proti nechtěným hostům – „vetřelcům“Na stránce s produktem si lze dočíst jak tento produkt pomohl na akné a o posílení zdravé sliznice tlustého střeva

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů