8 důvodů proč kombinovat užívání Curcuma Pro a OrganiCare Rescue Gel

1)  Je Curcuma Pro v případě artritických zánětů opravdu přínosná?

Ano, je. Kurkumin, účinná látka přípravku Curcuma Pro, je jedním z nejsilnějších přírodních protizánětlivých prostředků a navíc nemá vedlejší účinky. V klinickém pokusu byl zkoumán účinek kurkuminoidů v dávce 3×500 mg denně na artritidu kolenou. Po 6 týdnech se stav pacientů léčených touto účinnou látkou zlepšil, pokud jde o bolest a ztuhlost kloubů související s pohybem. U pacientů, kteří dostávali placebo, nebylo zjištěno žádné zlepšení.

klikněte na obrázek a ten se zvětší

2)  Může být opravdu tak účinný jako lék?

Ano, například v rozsáhlejší studii byly účinky 1500 mg ibuprofenu porovnány s působením extraktu z kurkumy a po 4 týdnech bylo zaznamenáno, že kurkuma má podobný účinek na snížení bolestivosti a zlepšení pohybu.

3)  Slyšel jsem, že v přípravcích z kurkumy je obvykle prášek z jejího kořene, který obsahuje účinnou látku pouze v malém množství. Jak je to s Curcuma Pro?

Curcuma Pro obsahuje kurkumin ve formě extraktu, takže si můžete být jisti, že na rozdíl od prášku z kořene, v němž je přítomno jen malé procento účinných látek, se v každé tabletě tohoto produktu nachází cenný, vysoce koncentrovaný extrakt z kurkumy.

4)  V minulosti jsem užívala prostředek obsahující kurkumu, i když od jiného výrobce, ale měla jsem po něm nepříjemné pocity v oblasti břicha. Jak je to možné?

Kurkumin sám o sobě se špatně vstřebává, takže pokud jste užívala různé kompozice samotné kurkumy bez podpory nějaké absorpční látky a navíc ve vysokých dávkách, je zcela možné, že jste měla nepříjemné pocity při trávení. Užívání našich tablet zaručuje, že to, co užíváte, bude také účinně absorbováno. Do přípravku byl přidán Bioperine® a formule s kurkuminem MicroActive®, čímž se nejenže zlepšilo vstřebávání, ale v těle jsou rovnoměrně využívány také účinné látky. Vzhledem k tomu, že vstřebávání kurkuminu může být podpořeno tukem z potravin, můžete pro to hodně udělat i vy sama, když budete užívat tablety během jídla nebo po jídle.

5)  Může Rescue Gel skutečně zmírnit bolesti při artritidě?

Ano, může. Zalíbí se vám, protože má okamžitý a pozoruhodný účinek. Zmírňuje bolesti, zklidňuje, ochlazuje. Než se dostaví protizánětlivé a analgetické účinky přípravku Curcuma Pro, můžete s pomocí tohoto gelu rychle snížit otoky kloubů a bolestivost.

6)  Co tento gel obsahuje?

Rescue Gel obsahuje účinné látky z rostlin, jako je rozmarýn, máta, kafrovník, čertův dráp, arnika, které již stovky let dokazují, že mohou pomáhat při léčbě bolestí kloubů a jejich používání můžeme doporučit i my.

7)  Jak přírodní je tento gel? Mohou se při jeho používání objevit alergické reakce?

Účinné a dokonce i přídatné látky gelu jsou z 99% přírodní a navíc 95% účinných rostlinných látek pochází z ekologického zemědělství, a proto v nich nejsou ani zbytky hnojiv, ani škodlivé pesticidy či geneticky modifikované látky a jejich použití je navíc šetrné.

8)  Slyšel jsem, že Rescue Gel je také označován jako balzám první pomoci. Co to znamená?

Je to skutečně tak. Jakmile odezní bolesti kloubů a vy vyrazíte na malou letní procházku do lesa, vezměte si s sebou zbývající gel, protože kromě podvrtnutí jej můžete použít na pokousání od hmyzu nebo spáleniny od slunce.

 

Více o Curcuma Pro

O artritidě, zánětu i jak nazlepšení stavu kloubů - Zánět je ozdravnou reakcí těla aneb jak si vyléčit klouby od artritidy

Prameny:

Curcuminoid Treatment for Knee Osteoarthritis: A Randomized Double-Blind Placebo-Controlled Trial – Panahi et al., Phytother. Res. (2014)

Efficacy and safety of Curcuma domestica extracts compared with ibuprofen in patients with knee osteoarthritis: a multicenter study – Kuptniratsaikul et al., Clinical Interventions in Aging 2014:9 451–458

WHO monographs on selected medicinal plants Vol. 1 -World Health Organization Geneva 1999

 

Upozornění!

Nedoporučuje se, aby produkt užívaly těhotné a kojící ženy!

Pacienti s onemocněním žlučníku a vředy by se měli vyhnout užívání doplňků výživy s obsahem kurkumy, protože mohou zvyšovat vylučování žlučových a žaludečních kyselin.  

Pokud užíváte léky na ředění krve, léky na snížení hladiny krevního cukru nebo antibiotika s účinnou látkou ciprofloxacin, poraďte se s lékařem, protože kurkuma může jejich účinky ovlivňovat.

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů