Mimořádná akce na přístroj na živou vodu s dárky přes 6 tisíc Kč

Nyní k nákupu Aquarion dostanete dárky a spoustu výhod.

Mimořádná akce na přístroj k zlepšení užitkové vody.

Dárky za více než 6 tisíc korun … to jsou nejlepší produkty pro vaše zdraví zvyšující imunitu, pomáhají léčit nebo jen preventivně působit na tělo, aby nebylo nemocné.
  1. ZenThonic  … tekuté antioxidanty s mangostanem … Slunce v několika kapkách
  2. Polinesian Noni liquid … šťáva noni na podporu zdraví … Královna mezi ovocem 
  3. Ocean 21 … alkalizujíci řasy a Aloe vera … Harmonie z moře
  4. Liquid Chlorophyll … tekutý alkalizující přípravek … Zelený zázrak
  5. E-Protect Sticker (1 ks) … ochrana proti škodlivým účinkům elektromagnetického záření

Více o dárcích zde.

Ode mne dáreknumerologický rozbor … komplexní rozbor

Video řekne víc – jak vědci přišli na to, jak vzniká živá a mrtvá voda.

Tímto výrobkem se můžete zaregistrovat do klubu Calivita. S registrací do Calivita Clubu získáte další dárek – výběr z 5 produktů

Další výhody – dostanete přístup do uzavřeného klubu Calivita Empatia, kde se dovíte informace, které se díky legislativě nesmí šířit veřejně. Také se můžete přihlásit do skupiny na Facebooku, kde členové píší o svých potížích a lektorka kurzu odpovídá.

A poslední dárečkem je, že zakoupením Aquarionu po registraci, získáte buď slevu na příští nákup v hodnotě asi 3700Kč anebo požádáte o vyplacení této částky na účet.

Věděli jste, že?
• 75 kg lidského těla obsahuje asi 50 litrů vody.
• Voda je pro lidský organismus nepostradatelná, pomáhá vstřebávat živiny, udržuje normální tělesnou teplotu, reguluje hladinu elektronů a protonů.
• Voda stimuluje metabolismus a vylučování odpadních produktů prostřednictvím ledvin.
• Ledviny každý den zpracují a vyčistí asi 180 litrů krve.
• Abychom si udrželi zdravý životní styl, doporučuje se, abychom denně vypili 2 – 2,5 litru čisté vody nasycené kyslíkem.

Voda je základem zdraví. Aby splňovala tyto podmínky, je potřeba pít čistou živou vodu. O třech pilířích správného pitného režimu si přečtěte zde.

Víte, že existuje zásaditá a kyselá voda ? Jaký je rozdíl a na co lze použít si lze přečíst v článku Existuje živá a mrtvá voda.

Nejlepším prostředkem je pro nás čistá pramenitá voda a jak je důležitá? Proto si ji kupujeme v obchodech za drahé peníze s myšlenkou udělat něco pro své zdraví. A jsou balené vody vhodné – to se dovíte v testu balených vod. Opravdu víte, co pijete?

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů