Jak jsem se posunula aneb jak něco zlé je k něčemu dobré …
můj příběh 2018-2019

Můj příběh Monika Dolenská

Je to úžasné

Mým snem a přáním je, aby na světě byli lidé plný radosti a pohody. Našli vnitřní mír k sobě a vrátila se jim ztracená intuice. Došli ke svému středu – vnitřní harmonii.
Hledání této pravdy bylo dlouhé několik měsíců, které vyvrcholilo poslední částí, kdy jsem se podívala na samé dno.

V tu chvíli pak přišel zlom. Nyní se usmívám. Mám radost ze života. Lépe ráno vstávám. Přála bych vám poznat, jaký to je pocit, když víte, že jste tam, kde máte být. A taky pocit, že jsem v proudu vnitřního štěstí. Pak slzy štěstí a blaženosti se linou z očí.

Harmonie uvnitř se objeví i navenek.

Ale vždycky to tak nebylo

Jsem od mala „nevěřící“ Tomáš. Na vše si musím sáhnout, vše si musím ověřit, abych uvěřila, že to tak je. To prý moje ego mne chrání před dalšími problémy, stresy a zklamání. Chce prý pro mne to nejlepší. Ale je to nejlepší? Ne.

ANO potřebujeme překážky v životě, abychom byli silnější a získali poznání !

Strom a duše

Tvoje duše vybrala tento život, neboť má dost sil ho zvládnout

Do vínku jsem nedostala dokonalé tělo. Bylo trochu porouchané a hned ve věku jednoho roku jsem musela na operaci kyčle. Přitom jsem do vínku dostala cit k tanci. Co s tím? Při pohybu v rytmu se cítím radostná a šťastná.

A teď vím, že se nic neděje náhodou. Každý z nás je vlastně poutník po vesmíru a tělo dostaneme takové, jaké potřebujeme pro zkušenosti, které máme zažít na zemi. Je přesně takové, abych získala poznání. Bez něj bych nebyla taková, jaká jsem.
A v tu chvíli jsem dostala krásnou myšlenku:

Abyste mohli být lepší, musíte projít metamorfózou, proměnu kukly v motýla.

Jak to vlastně začalo?

Rok 2018 nebyl zrovna pro mne příznivý rok. Někdo by mohl říct, že byl skvělý.
Nepovažuji dobrý rok ten, když jsem stále nemocná, jsem bolavá (ráno nemůžu vstát, jak jsem ztuhlá). Projevem mého stavu bylo i hubnutí. Nechuť k jídlu a minimální HLAD.
Hledala jsem, co je důležité. Hledala jsem, kde je příčina mých potíží.

Moje tělo chtělo něco jiného.
Moje duše chtěla něco jiného.

A tak prostřednictvím těla vysílala varovné signály.
Chtěla jsem objevit svůj smysl života.

A pak padám do DEPRESE.
Deprese je stav, kdy nemáte žádnou radost zvenčí, na tomto světě a hledáte ji uvnitř sebe. Zavíráte se před světem. Přestanete komunikovat. Boříte mosty mezi vámi a vnitřním světem. A deprese vám sníží imunitu. Tělo nemá tolik prostředků a energie bojovat s vnějším světem. Všechna nerovnováha se projevuje na těle i v emočních projevech. Někdo se rozčiluje, já jsem upadala do smutku a letargie.

Hory a jezero

Dostala jsem se na úplné dno hlubokého jezera.

Můj svět se hroutil. Vše, co mi přišlo důležité a potřebné pro můj život, se vzdalovalo. Dostala jsem se na úplné dno

hlubokého jezera. Nevidíte slunce, které krásně svítí nad hladinou, jenž příjemně hřeje. Jen vnímáte tmu a zimu.

Už dobře vím, že se nic neděje náhodou.

Kde nastal ten zlom?
A pak přišli lázně. Vzala jsem si sebou pastelky a mandaly na vymalování. Nechtěla jsem komunikovat, chtěla jsem mít už klid. Nalézt slunce v sobě. Chtěla jsem se soustředit jen na sebe. Proto jsem si zaplatila i jednolůžkový pokoj (což jsem předtím nikdy neudělala).

V tu chvíli jsem si začala uvědomovat, že nechci být v depresi, a proto potřebuji mít dostatek času na sebe a na své poslání, které mám předat.

Po příjezdu z lázní jsem sice ještě upadla do lehké deprese, neboť věci nebyly takové, jak bych si přála. Takže začátek ledna 2019 byl znovu o rozjímání, o cestě kudy dál. Když tu přišel email ohledně podnikání na pláži. Trochu váhání, zdali to ustojím a dokážu napsat, co vnitřně cítím, že mám předat. Ale vnitřní hlásek mi nabádal, to dáš.

Když pomůžeš sobě, pomůžeš i tím ostatním.

A z myšlenky je skutečnost

Už totiž v lázních mne napadla myšlenka, jak pomoc ostatním – napíšu svoje myšlenky, nápady a tipy. Co mne pomohlo se dostat z bludného kruhu.
Kurz Podnikání z pláže mne inspiroval, abych o tom více přemýšlela, ujasnila si myšlenky, a dostala vše na papír.

5 pravidel, jak najít sám sebe

ebook 5 pravidel, jak najít sám sebe – autor Monika Dolenská

Tím se se dostala ke sepsání svého druhého ebooku zdarma 5 pravidel, jak najít sám sebe a k přípravě na 21 denní program k harmonii – NAJDI SVŮJ STŘED.

V oběma najdete pravidla i doporučení pro svůj život nebýt v depresi, najít sama sebe.
V eBooku najdete základní pravidla a tipy.
V programu vše rozšíříme, více zaktivujeme vaši mysl i duši, a dáme správný směr vašeho života.
Nastolíme rovnováhu mezi vnitřním a vnějším světem pomocí různých metod.

Když pochopíme, jací jsme, jaké jsme dostali vlastnosti při narození, tak už máme jednu část zdolanou. Nelze změnit naši podstatu. Můžeme se však jen posunout, pokud budeme sami chtít.

Chci být vaším průvodcem při hledání intuice a harmonie v sobě.

Naděje, která přichází
Hvězda, co ráno vychází
Objevit úsměv v nás
Najít k sobě lásku zas…

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů