„Jsi tím, co jíš“

Ac zymes Calivita

Dokonce i ze starého rčení „Jsi tím, co jíš,“ vyplývá, že naši předkové předpokládali, že výživa a tedy i stav střev by mohly mít důležitý vliv na naše zdraví. A nejen na zdraví, ale také na náš mentální stav!

Probiotika jsou takové přátelské bakterie, které žijí v tlustém střevě (a pochvě) a díky své přítomnosti brání usazování a proliferaci patogenů a přitom udržují potřebné pH a podílejí se na celé řadě procesů, kterým teprve začínáme rozumět. Začněme od začátku!

AC Zymes je probiotický přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému.

Komu a kdy jej doporučujeme?

  • Během nebo po léčbě antibiotiky a k tomu, aby se zabránilo škodlivým účinkům dalších trvale užívaných léků.
  • K doplnění terapie hlubokých plísňových infekcí (dermatologické, gynekologické problémy).
  • V případě trávicích obtíží v důsledku stresu.
  • Jako doplňkovou terapii v případě podrážděného žaludku  nebo průjmu.
  • K prevenci proti škodlivým účinkům, které má alkohol a kouření na střevní flóru.
  • Díky svému obsahu vlákniny se Acidophilus také doporučuje v případě zácpy.

Více informací o tomto produktu a možnost koupě.

 

 

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů