Multivitamíny pro těhotné (kojící) nebo starší ženy

Multivitamíny Senior Formula a New Life

Senior Formula

Senior Formula je komplex multivitaminů vyvinutý zvláště pro osoby nad 50 let věku, který rovněž obsahuje vitamíny (biotin, vit.C, kys.listová …), minerály (draslík, selen, železo, zinek …), stopové prvky (měď, mangan, jod …), antioxidanty (niacin, betakaroten …) , bioflavonoidy, lutein pro oči a rostlinné extrakty, jako je jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), semena hroznů a kůra borovice. Kromě podpory imunitního systému nabízí náš přípravek cílenou pomoc k udržení odolnosti a zachování fyzické a mentální svěžesti.

kompletní složení na konci článku

Komu a kdy jej doporučujeme?

  • Především lidem nad 50 let věku k podpoře zdravé činnosti těla a jeho normálních fyziologických procesů.
  • Ke zlepšení odolnosti v chladném počasí.
  • V případě zvýšeného fyzického a mentálního napětí.
  • V případě nevyváženého jídelníčku (konzumace malého množství zeleniny a ovoce, dieta, vegetariánství).
  • Aktivním a pasivním kuřákům a těm, kteří žijí ve městech se znečištěným vzduchem.
  • Těm, kteří často konzumují alkohol.
  • K usnadnění rekonvalescence po nemoci.

Pokud se vám zdá, že stárnete – přečtěte si článek – „Stárnete – braňte se !“ … co dělat proti stárnutí


 

New Life

Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.
kompletní složení na konci článku
Komu a kdy jej doporučujeme?
  • Těm ženám, které plánují těhotenství.
  • Těhotným a kojícím ženám.

V životě žen jsou období, kdy je jejich potřeba živin jiná než obvykle. Potřeba vitaminů a minerálů u těhotných a kojících žen se oproti průměru zvyšuje. Optimální doplňování vitaminů je důležité nejenom pro zachování zdraví matky, ale také pro zdravý vývoj dítěte.

Jednou z podmínek klidného těhotenství a zdravého rozvoje dítěte je, aby si matka odpovídajícím způsobem doplňovala živiny, vitaminy a minerály. Potřeba vitaminů a minerálů u těhotných žen s postupem těhotenství vzrůstá.
Ve druhé části těhotenství např. stoupá, vzhledem k intenzivnější krvetvorbě, potřeba železa. Spolu s tím se zvyšují i požadavky na vitamin C, protože to není pouze vitamin, který chrání zdraví imunitního systému, ale také podporuje vstřebávání železa. Kyselina listová je nepostradatelná pro zdravé buněčné dělení, zdravý vývoj nervů a k tvorbě krve u plodu.
Potřeba vitaminů skupiny B v těhotenství vzrůstá o 25-30%. Těhotné ženy rovněž potřebují zvýšit příjem vápníku, protože velké množství tohoto minerálu je potřebné pro zdravé kosti a zuby plodu. To samé se týká hořčíku, který rovněž pomáhá normálnímu formování kostí a zubů a je v těle zodpovědný za rovnováhu vápníku-sodíku-draslíku. Je důležité zmínit se o tom, že zvláště v případě plánovaného těhotenství bychom neměli věnovat pozornost jen příjmu vitaminů a minerálů během těhotenství, ale také tomu, aby byly v těle jejich dostatečné zásoby již během početí. Proto je při plánovaném těhotenství vhodné užívat je včas!

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů