Organic Noni – úžasný tekutý přípravek podporující spoustu činností v těle

Organic Noni Calivita

 

Organic Noni

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy.
Morinda podporuje imunitní systém, tlumí silnou bolest, podporuje kondici, chrání zdraví, má výborné antidepresivní účinky.
Organic Noni je tekutý doplněk výživy, který obsahuje certifikovanou organickou šťávu noni, zatímco za svoji vynikající chuť vděčí certifikovaným organickým malinám. Kombinuje se v něm neposkvrněnost minulosti a budoucnosti. Noni pocházející z ekologické farmy plníme do lahví prostřednictvím sterilních a moderních metod.

Ačkoliv se kritéria organického nebo „bio“ zemědělství liší zemi od země, všechny produkty by měly bez výjimky splňovat ty nejpřísnější podmínky.

  • Na organických farmách se zelenina a ovoce pěstují na menší rozloze, s větší péčí a za využití tradičních metod.
  • Nevyužívají se tu průmyslová hnojiva nebo pesticidy a navíc je zakázané používat i jakákoliv geneticky modifikovaná zrna nebo jiné organismy.
  • Díky využití organických látek jsou takovéto plodiny v porovnání s plodinami pocházejícími z průmyslového zemědělství mnohem chutnější a výživnější. Obsahují rovněž větší množství prospěšných živin (antioxidanty, minerální látky).
  • Certifikované EKO farmy neznečišťují životní prostředí.
 
Komu a kdy jej doporučujeme?
  • Ke zlepšení odolnosti těla.
  • K podpoře vyvážené činnosti těla.
  • Ke zvýšení a udržení celkové hladiny energie.
  • Jako doplněk při detoxikačních postupech.

Calivita nabízí i další produkt z ovoce Morinda – Polinesian Noni. Rozdíl mezi nimi … plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě.

více informací Polinesian Noni

koupit Organic Noni

 

 

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů