Pomoc proti nechtěným hostům – „vetřelcům“

Věděli jste, že každý den můžete střílet až několik milionů parazitů? Jak je chráníte před nimi? Mytí rukou nebo časté větrání v místnosti? I když máme tendenci si myslet, že imunitní systém člověka je v zimě oslaben více než během jiných ročních období, neměli bychom zapomínat na skutečnost, že náš organismus je vystaven útokům různých bakterií, virů a plísní během celého roku. Ačkoli existují mikroorganismy, které s námi žijí v symbióze, jiné jsou pro naše zdraví nepochybně škodlivé, a tak má skutečně význam dobře se před nimi chránit.

Zavedení našeho produktu Paraprotex předcházelo dlouhodobý výzkum a není náhodou, že je od svého vzniku jedním z nejpopulárnějších výrobků naší společnosti.

Nevyřešený cíl návrhu Paraprotexu byl chránit náš organismus před parazity, ke kterým přicházíme každý den.

Mezi jeho účinné složky jsou také známé složky, jako například, olej z jadérek grepu, česnek, vlašské ořechy a ořešáky, zatímco jsme tento výrobek obohatili o další užitečné rostliny, které byly již tisíce let úspěšně používány v tradiční medicíně. Je to například, jasmín červený, myrha, dřišťál nebo pau d’arco (kůra lapacho).

Nyní se podívejme na to, jak se tyto komponenty po sobě navzájem podílejí na úspěchu naší přípravy.

Jasmín červený je rostlina pocházející z Indie, která se používá především v tradiční medicíně v období virozy, zatímco její listy jsou vyráběny s léčivými balzamy.

Kale jako silný antioxidant, černé vlašské ořechy a ořešák, díky obsahu jódu přispívají k ochraně proti parazitům. Kromě toho kloub také posiluje žaludek a v tradiční medicíně se také používá k vnitřnímu čištění organismu.

Další složka rostlin, která je také silným čisticím prostředkem, je jádrem grapefruitu, nebo přesněji olejem, který z něj pochází, což také dává přednost tomu, aby nepoškodilo „přátelské“ střevní bakterie.

Pau d’arco obsahuje pozoruhodné množství vitamínů a minerálů. V tradiční medicíně se používá především v období virů a přispívá také k ochraně organismu v prostředí plném nepřátelských forem.

Dřišťál má čisticí účinky a pomáhá zvýšit odolnost organismu v bakteriálním prostředí. Posiluje imunitní systém, plody obsahují vitamín C, různé stopové prvky a minerály.

Myrha je bohatá na draslík, sodík, křemík, zinek a chlór a má schopnost odstranit odpadní materiál z těla. Chrání a pomáhá opravit funkce jater a posiluje náš trávicí systém.

Česnek je zmíněn v nejranějších rukopisech, protože i egyptští vojáci používali tuto rostlinu k udržení svého organismu v dobré kondici. Výjimečně tělo detoxikuje a stimuluje imunitní systém jako antioxidant. Může být také užitečné pro zachování našeho zdraví v houbovém a bakteriálním prostředí. Díky své hlavní aktivní složce allicin, který má antibiotické účinky, naši starší rodiče již úspěšně aplikovali na studené. Jeho konzumace podporuje trávení a snižuje míru ustáleného cholesterolu na stěnách cévy.

Jsem si jistá, že jste viděli na našem trhu řadu produktů, které obsahují jen jednu z dobře známých látek. Nicméně, proč byste měli vybrat jednu z nich, když nyní můžete najít vše společné v jedné tabletu a jedinečné kombinaci?

Čím dřív zkusíte náš produkt Paraprotex a uvidíte, že náš výživový doplněk se stane trvalou součástí domácího léku!

Tyto produkty nelze z legislativních důvodů přímo koupit v Čechách, ale je možnost zajistit jeho naprosto legální dodávku z jiné země EU včetně platby v Kč, pokud se stanete členem spotřebitelského klubu CaliVita!

zdroj : Calinews Slovensko


Moji synové a akné

příspěvek členky klubu Calivita Slovensko o používání Paraprotex

Bola to náhoda, ktorá potvrdila potrebu a význam doplnkov výživy. Synovia opäť nemajú problém ich pravidelne užívať. Sami, bez zbytočných slov a presviedčania zistili, že niekedy aj dospelí vedia, čo hovoria a robia, a niekedy sa ich oplatí aj poslúchnuť. Predsa len sa ešte majú čo od nás učiť. „

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů