Stárnete – braňte se !

Doporučuji zorganizovat si život ve středním a pokročilém věku následujícím způsobem:

 1. Udržujte mozek neustále v činnosti. Nuťte ho pracovat, byť by to byla vlastně jen zábava.
 2. Snažte se pravidelně sportovat.
 3. Co nejdéle se vyhýbejte chronickému podávání chemických léků.
 4. Vyhýbejte se použití hypnotik (v kombinaci s alkoholem jsou “smrtelné”), místo nich totiž lze používat přírodní zklidňující prostředky – Rhodiolin
 5. Vyhněte se tak dlouho, jak jen to je možné, použití sedativ a antidepresiv (obecně tedy psychofarmak).
 6. Změňte skladbu stravy (samozřejmě především v závislosti na aktuálním zdravotním stavu).
 7. Systematicky používejte doplňky stravy!

A je jich hodně, že? Co si vybrat, jaké používat, kdy a proč? To už je složitější problém. Proto jsou ti z vás, kteří jsou v kontaktu s CaliVita, v porovnání s ostatní  populací, která postrádá reálné informace, v obrovské výhodě. Mají nejenom znalosti, ale také reálnou šanci, protože mohou používat doplňky systematicky (některé třeba jen jako všeobecnou prevenci, jiné cíleně) v případě, že mají nějaké zdravotní problémy.

Senioři potřebují již doplňovat velké množství živin, protože jejich trávicí trakt není téměř schopen už vstřebávat živiny ze stravy.

 • Základem je kvalitní pitný režim, ideální pít zásaditou vodu z Aquarionu*, která pomáhá naše tělo zezásaďovat (Liquid Chlorophyll* tekutý alkalizující přípravek, který se dává do vody)
 • Doplňovat talíř je ideální multiprodukty, které obsahují všechny životně důležité živiny v komplexu, jeden vitamín či minerál totiž podporuje vstřebávání toho druhého, takže komplex je nejideálněji vstřebatelný (Senior Formula – více informací i zde na konci článku)
 • Základem imunity je příjem dostatečného množství vitamínu C, který je nejdůležitější antioxydant, účastnící se všech metabolických procesů, (C 500 nebo C 300 Plus nebo C 1000 nebo v tekuté formě Liquid C)
 • V tomto věku je již nutné pro zachování energie užívat koenzym* Q10 ideálně rozpustný pod jazykem pro dokonalou vstřebatelnost (CoQ10 Lozenges – tablety, které se dávají pod jazyk a obsahují koenzym Q10 s přírodní citronovou příchutí)
 • Tělu vlastní látka zodpovědná za pružnost každé buňky našeho těla ( Super Soya Lecithin 250 nebo Triple Potency Lecitin)
 • Je třeba antioxidanty chránit oči  (Lutein Plus) a cévy vůbec, ideálně s gingko bilobou=gb (qProtect … 50 mg gb nebo Mega qProtect … 10mg gb)
 • Základní živiny je užitečné dodávat výtažky z léčivého ovoce v podobě tekutých produktů (Noni* nebo Zenthonic* nebo Samburex).

Odkazy na stránky s více informacemi jsou označeni hvězdičkou, ostatní jsou přímo nasměrovány na webshop.

Senior Formula

je komplex multivitaminů vyvinutý zvláště pro osoby nad 50 let věku, který rovněž obsahuje minerály, stopové prvky, antioxidanty, bioflavonoidy a rostlinné extrakty, jako je jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), semena hroznů a kůra borovice. Kromě podpory imunitního systému nabízí náš přípravek cílenou pomoc k udržení odolnosti a zachování fyzické a mentální svěžesti.

V případě, že budete používat každý den 1 tabletu Senior Formula, máte jistotu, že jste dostali všechno, co váš s prominutím stárnoucí organismus potřebuje, alespoň v základním množství.

Přestože výrobce (prodejce) uvádí na etiketě Senior Formule denně 1-2 tablety, pro ty z nás, kteří překročili padesátku jsou dvě tablety denně “povinností”, přičemž ti, kdo již překročili šedesátku, by měli “povinně” používat až 3 tablety každý den.

Koupit multivitamin pro seniory

 

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů