Jak jsem dostala moribundus?

Rýmy, chřipka

Když si myslím, že vše je v pořádku, musí přijít ještě něco nepěkného, co mne přenese k sobě do mé vnitřní krajiny. A dostanu chřipku a musím si jít lehnout, abych to pochopila, .

Chřipka je nemilá věc. Jde o to, že kašlete a máte vodovatou rýmu (okolo sebe spoustu kapesníků) a někdy i horečku a bolesti kloubů.

Říkám si, proč jsem znovu dostala chřipku, kterou jsem tento zimní období měla už po druhé? Kde je ten zakopaný pes? Loni a předloni jsem neměla žádnou chřipku. Domnívala jsem se, že jsem imunní.

Při ležení jsem si vzpomněla, co jsem četla za informaci – deprese a stres snižují imunitu. A loňský rok toho bylo na mne hodně – viz můj příběh „Jak jsem se posunula aneb něco zlé je k něčemu dobré“. Takže není divu, že stačí málo a postihne mne vir. V podstatě má volnou bránu ke mne přijít.

No a určitě se ptáte, co jsem s tím udělala?

Hlavně jsem musela pochopit, proč jsem chřipku dostala. Kašel je od toho, abych se na něco vykašlala a dělala něco jinak. A rýma je vnitřní pláč duše, že to tak jak je teď,není nastavený dobře.

A je nutno podpořit imunitu a doplnit antioxidanty:
Začala jsem brát 5x denně vitamín C 1000 mg (se šípky) + 5 tablet řasy Chlorella GW (lze i Spirulina Chlorella PLUS od Calivita). Kvůli možným oparům (mám pro ně od dětství slabost) jsem užívala i Vir Ago (posilovač imunity) 3x denně a pro zlepšení imunity Bee power – 1x denně. A jelikož mne boleli svaly a klouby, začala jsem užívat i 3x denně 2 tablety bílé vrby White Willow. Ještě jsem přidala sirup z bylinek Samburex (3x denně do vody). Díky této podpoře těla, jsem se už druhý den přes noc potila (já se moc nepotím) a v neděli už mi bylo lépe.

Ještě k tomu pocení – to je moc důležité. Sice se budete cítit unaveně, ale je nutně potřeba vypotit alespoň dvě noční košile (pyžama). Ale, aby jste se mohli potit, je potřeba vypít tak 3 litry čaje. Zvolila jsem po ránu zelený čaj s echinacenou od Grešíka – dvě konvičky (má 0,75 l) a večer konvička s rakytníkovým čajem. A ještě k tomu 2x šálek čaje zázvor s citrónem a 2x čaj proti chřipce a nachlazení.

Nachlazení jsem pocítila ve čtvrtek, v pátek se dostavil kašel, v sobotu rýma a v pondělí jsem už čilá, bez rýmy, jen s trochou kašle, když si lehnu. Jinak žádné potíže.

Víte, nemoc je cesta, a i chřipka je takové varování, objeví se červená kontrolka, že není něco v mém životě dobře. Že je potřeba se zastavit a vnitřně se ptát proč?

 

Samburex

Tekutá podpora imunity

Samburex – tekutá podpora imunity

Tekutá podpora imunity … 240 ml

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C a zinkem. Všechny jsou představeny v chutném tekutém přípravku, takže každý člen rodiny může očekávat chladnější měsíce a období se zvýšeným rizikem chřipky s velmi dobře připraveným imunitním systémem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva. 1 čajová lžička (5 ml) denně, může se zamíchat do vody nebo do jídla.

Komu a kdy jej doporučujeme?

 • » Díky formě tekutiny se k posílení imunitního systému doporučuje starším lidem, těhotným ženám a těm, kteří mají problémy s polykáním.
 • » V případě běžného nachlazení nebo chřipky, aby se urychlil proces uzdravení.
 • » Ke snížení příznaků v případě bolestí v krku nebo kašle.
 • » K podpoře trávení u osob, které se potýkají s trávicími problémy.
 • » Vzhledem k tomu, že neobsahuje alkohol, je ideální pro děti a řidiče.

speciální cena pro členy: 899 Kč … obsahuje 240 ml … dávkování 1 čajová lžička denně … stačí na 48dní

… více informací – Samburex

White Willow

White Willow – vrbová kůra s obsahem kyseliny salicylové

Vrbová kůra s obsahem kyseliny salicylové … 100 kapslí

Hlavní účinnou látkou vrbové kůry je salicyl nebo kyselina salicylová. Ty mají poté, co se transformují v játrech, stejné účinky jako kyselina acetylsalicylová a jsou také známé jako hlavní účinné látky aspirinu®. Salicylová kyselina má dobře známé utišující a antipyretické vlastnosti a také brání tvorbě krevních sraženin. Správná aplikace kůry z bílé vrby může eliminovat negativní dopady, které mají některé přípravky s obsahem kyseliny salicylové na trávicí systém.

Komu a kdy jej doporučujeme?

 • » Těm, kteří chtějí, aby byla jejich terapie efektivní a bez vedlejších účinků.
 • » K doplnění terapie artritidy.
 • » K podpoře prevence trombózy, protože účinná látka kůry z bílé vrby, kyselina salicylová, snižuje riziko vzniku krevních sraženin.

speciální cena pro členy: 400 Kč … obsahuje 100 kapslí … dávkování 2-3 kapsle 6x denně … stačí na 8dní

… více informací – White Willow

Virago

Komplex k posílení imunity … 90 tablet

VirAgo je komplexní přípravek, jehož všechny hlavní složky podporují zdravou činnost našeho imunitního systému. Oleuropein je látka, která se nachází v cenném extraktu z listů olivovníku a má antimikrobiální, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, které ještě skvěle doplňuje lysin, aminokyselina, která brzdí množení virů. Echinacea je dobře známá bylina, kterou lidé dlouhodobě využívají v boji proti patogenům. Bylo prokázáno, že kočičí dráp se zinkem zvyšuje činnost imunitního systému.

Komu a kdy jej doporučujeme?

 • » Těm, kteří se často nacházejí v situaci, kdy jejich imunitní systém potřebuje pomoc.
 • » Těm, kteří hledají více komplexní imunitní ochranu.
 • » K přípravě imunitního systému na zimu, jako kúru během podzimních měsíců.

speciální cena pro členy: 815 Kč … obsahuje 90 tablet … dávkování 3×1 tableta denně … stačí na 30dní

… více informací – VirAgo

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů