Nejvýznamnější bylinky k podpoře energie jater

 Ostropestřec mariánský

Ostropestřec mariánský

neboli Silybum marianum našel své využití již před mnoha a mnoha lety. S láskou se stará o naše játra, chrání je, ovlivňuje tvorbu žluči, příznivě působí na celou látkovou výměnu.

Plody ostropestřce se buď namelou, nebo nadrtí, čímž je zachováno maximální množství prospěšných látek.  Za blahodárné účiny ostropestřce mohou látky nesoucí souhrnný název silymarin.

  • je velmi silný antioxidant, který podporuje imunitu a detoxikaci
  • čistí játra, podporuje tvorbu a distribuci žluči, urychluje regeneraci jater
  • příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolucukru v krvi
  • podporuje vitalitu srdce a trávicího systému
  • posiluje játra a žlučník při onemocněních jako jsou žloutenka, cirhóza, mononukleóza, žlučníkové kameny, intoxikace
  • některé studie naznačují, že dokáže snížit riziko vzniku nádorů a rovněž chrání před poškozením DNA

Pampeliška

Pampeliška

Druhým silným pomocníkem při jaterní očistě je pampeliška neboli Taraxacum officinale. Tato rostlinka s typickým žlutým květem, hojně se vyskytující také na našich lukách a mezích, podporuje trávení a látkovou výměnu. Je silně močopudná, a tak její pomoci využijí i osoby trpící problémy močových cest nebo poruchami ledvin.

  • dokáže vypuzovat a částečně i rozpouštět drobné ledvinové a močové kaménky
  • regenerovat játra a žlučník
  • snižovat krevní cukr
  • povzbudit organismus, tlumit zánět

Silymarin, balzám na naše játra

aneb důležitý orgán spolu s léčivým bodlákem s dalšími aminokyselinami pro komplexní ochranu


 

Silymarin Plus – ochrana jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

V Silymarinu PLUS je ostropestřec mariánský přítomný ve formě extraktu, což znamená koncentrovanější obsah účinných látek. Přítomnost minerálů, které podporují játra (chrom, selen) a aminokyselin, z něj činí opravdu účinný a komplexní produkt na ochranu jater.
» KOUPIT … Silymarin PLUS «

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů