»Smrt sídlí ve střevech«

V našich střevech je 70-80% našeho imunitního systému, a proto bychom se měli zaměřit především na střeva. Je to bariéra pro vstup různých patogenů a stav střev ovlivňuje také kvalitu vstřebávání živin. Mnozí z nás už určitě zažili různé zažívací problémy, jako je nafouknuté břicho, pocit tíhy v oblasti žaludku, zácpa nebo průjem, plynatost, křeče a pocit nepohody. To vše bývá často provázeno únavou, poruchami koncentrace a psychickou nepohodou. Obvykle si ani neuvědomujeme, že by tyto problémy mohly přímo souviset se složením naší střevní mikroflóry.

Trávicí trakt

dospělého člověka je hostitelem téměř 500 odlišných bakteriálních druhů. Správné fungování a vyváženost střevní mikroflóry mohou naopak narušit:

 • hnilobné střevní bakterie z potravin, které podléhají hnilobě (maso, uzeniny, vnitřnosti, vejce anebo částečně zkažené potraviny)
 • infekce, jako např. Helicobakter pylori (způsobuje žaludeční a dvanáctníkové vředy)
 • změna stravovacích návyků
 • nedostatek vlákniny ve stravě
 • stres
 • alkohol
 • antibiotika (užívaná při léčbě infekčních onemocnění)
 • cytostatika (léky používané při léčbě rakoviny)
 • imunosupresiva (léky na potlačení imunity)

Plísně a viry ve střevech

Nezbytné je přirozeným způsobem podporovat obranné mechanismy těla proti bakteriím, plísním a virům. ParaProtex nabízí účinnou pomoc v případě střevních infekcí, udržuje zdravou střevní floru a zároveň prostřednictvím střevní sliznice posiluje imunitní systém.

Klíčem k jeho úspěchu je široké spektrum a jedinečná kombinace účinných složek, které byly sestaveny po dlouhodobém výzkumu.

 1. v jedné tabletě jsou zkombinovány takové účinné složky, které spotřebitele oceňuji jednotlivě, jako je olej z grapefruitových semínek, česnek, vlašské ořechy a hřebíček.
 2. je doplněn bylinami, které již tisíciletí úspěšně používá tradiční medicína, jako je kviskvális, pryskyřice z myrhovníku, plody dřišťálu a Pau d’Arco.

Více o uvedených rostlinách a bylinkách  nebo v článku Pomoc proti nechtěným hostům – „vetřelcům“

V případě chronických infektů (např. nedostatečně vyléčená nebo opakující se chřipka, angína, atd.) je vhodné současně dezinfikovat organismus. Přípravek Paraprotex je účinný i v případě houbovitých, resp. plísňových infekcí (zvláště Candida albicans), při likvidaci Helicobacter pylori, jakož i Giardia (lamblia) intestinalis.

Přírodní metody i proti infekci na kůži a na nehtech

Paraprotex se doporučuje rovněž v případě kandidy, protože podporuje obranné mechanismy těla a je šetrný k přátelským paraprotex proti infekci na nohoustřevním bakteriím.

Na rozdíl od syntetických antibiotik neničí Paraprotex *) střevo příznivé bakterie, a proto se jeho účinky dají výrazně podpořit současnou konzumací probiotik (Ac-zymes) a prebiotik  (Probio Balance).

Osobně jsem vyzkoušela. Kdo mě zná, tak ví, že v mém věku jsem stále mívala akné. Takové „neškrab se, dostane se ti do toho infekce“, jsem nesnášela. Kdo nezažil, tak neví. Po 2 měsíčním užívání produktu Paraprotex, je má pleť je bez akné. Sama vnímám rozdíl. Ruka nemá co škrábat (raději třeba píše tento článek). A pokud se nějaký vyskytne, neboť akné se spouští i stresem, jak já říkám nepohodou, stačí nasadit více a je po problému. Paraprotex jsem vyzkoušela po přečtení článku o akné a velmi doporučuji. Viz moje obrázky PŘED a PO v hlavním obrázku u nadpisu.

Paraprotex nelze koupit v Čechách, ale napište mi, a já ho seženu. Více informací


Paraprotex

Proti „vetřelcům“ … 100 tablet

Paraprotex je širokospektrální přípravek s jedinečným složením, který přirozeně podporuje ochranné procesy v těle proti bakteriím, plísním a virům, poskytuje účinnou pomoc v případě infekce střev, udržuje zdravou střevní flóru a prostřednictvím střevní sliznice posiluje imunitní systém. Mezi jeho účinné složky patří takové známé prostředky, jako je olej z grapefruitových jadérek, česnek, vlašské ořechy nebo hřebíček a také rostliny, které se v lidové medicíně užívají již po staletí, jako jsou plody kviskálisu indického, pryskyřice myrha, dřišťál a Pau D’Arco.

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů