Začíná období odpuštění

tak to začalo, proces odpuštění, proces očisty tlustého střeva, kdy máme ze sebe vypustit vše staré a zažité, nechat minulost minulostí, pořádně se nadechnout a být v přítomnosti.

Pokud si na sebe bereme moc věcí a nedáváme je ven, tak onemocníme. Pokud chceme prostor pro sebe a necháváme ostatní, aby ho vyplňovali jen svými požadavkem, onemocníme. Není-li dne, kdy příjem (vdechnutí kyslíku) je menší než výdej (vydechnutí), tak taky přijde nemoc. Duchovních příčin tlustého střeva a plic je víc než dost (na konci článku).

Budíte se kolem 4. hodiny? Jde o úzkost, o výdej a příjem, něco mám v sobě a nemůžu to dát zpět, vydat to, opustit. Většinou se budí i ti, kteří se nemůžou nadechnout.

Dítě přichází jako čistá láska. Je to něco jako bílá látka bez skvrn a čeká, že tak zůstane. Ale my dospělí ukazujeme cestu, pokud je to prostřednictvím lásky, tak je v pořádku. Pokud si však lásku vynucujeme nebo svoji neúčast na vývoji (nedostatek pohlazení či soucítění) a koupíme mu co chce, abychom tak vyrovnali energie, tak pak dítě svým jednáním volá o pozornost, neboť potřebuje pocit harmonie. Tak se může stát, že nastanou dýchací potíže – astma. Plíce jsou totiž symbolem kontaktu s vnějším světem – dostáváme do tohoto orgánu kyslík z vnějšího prostředí. Dítě dostává příjem jinak než láskou.

Určitě jste jednou zažily, že když jste byli na cestách, ve stresu, že jste nemohli na záchod. Prostě nemůžeme ze sebe nic dostat. Tlusté střevo prostě zahušťuje stravu nejen podle toho, co do těla dostaneme, ale i vzpomínky na minulost a co aktuálně prožíváme. Měli bychom si uvědomit, že všechno co bylo (i jídlo co jsme snědli), máme opustit.

Máte v sobě něco nedořešené? Rodinné rozepře mezi rodiči a dětmi, vzpomínky na nevydařené manželství, na křivdy v zaměstnání a další situace. Myslíte, že to máte v sobě zpracované a zapomenuté? Každá bolest a pocit ublížení se projevuje na našem těle. Naskládána a nosí se v sobě, i když si myslíme, že jsou zapomenuté.

Zbavme se starých problémů, odpusťme jim, odpusťme okolí a těm, kteří do nás zaseli bolest. Odpusťme třeba pomocí Ho`oponopono. Také je potřeba se zbavit všeho, co jsme léta nepoužívali a tak si vyčistit svůj dům od nepotřebných věcí, ale tím si pomůžeme zbavit se i starých myšlenek.

Oslabené a špinavé tlusté střevo se nám okamžitě zobrazuje na stavu naší dýchací soustavy a na naší imunitě.

Nejlepší období pro očistu tlustého střeva a plic právě začalo. Potřeba své křivdy vypustit a už neodkládat na „potom“. Jak odpouštět? Přijímat své okolí jako své trenéry v tom, co nám chybí a uvědomit si, že ONI se stali špatnými, abychom si uvědomili svoje slabiny a pro posun k lepšímu.

Je zajímavé, že je začátek v babím létě a pokračuje na podzim, kdy i stromy odhazujíc svoje listí, aby vše staré vyhodily, aby měli z jara nové silné listy.

Lidé, kteří se narodily (např. ročníky … 1957, 58, 66, 67, 75, 76 …) jsou pod energií elementu KOV, který má tu vlastnost, že může být měkký i tvrdý. Jsou to uzavřené energie, které je ale potřeba vypustit ze sebe. Jak zjistíte v jakém prvku jste? Stáhněte si ebook existuje jen 5 nemocí, tj. 5 energií zdarma.

Z knížky Miluj svůj život  Louise L.Hay

TLUSTÉ STŘEVO představuje schopnost zbavit se všeho, co už tělo nepotřebuje. Tělo pracuje v dokonalé rovnováze přijímání, vstřebávání a vylučování. Pouze naše vlastní obavy nám brání zbavit se všeho starého.
Lidé, kteří trpí ZÁCPOU, nemusejí být zrovna lakomí, nevěří však, že budou někdy žít v dostatku. Udržují staré známosti, které jim působí utrpení. Bojí se vyhodit staré oblečení, protože by je snad někdy mohli potřebovat. Neodejdou z nudného zaměstnání, nikdy si nedopřejí potěšení, protože musejí šetřit na horší časy.

Pokud máte zde nějaký problém, říkejte si několikrát denně afirmace :

PROBLÉM Duchovní PŘÍČINA AFIRMACE (nový mentální návyk)
Z.TLUSTÉHO STŘEVA Přehnané nároky ze strany rodičů. Pocit útlaku a porážky. Silná potřeba lásky a náklonnosti. Mám se ráda jsem se sebou spokojený. Vytvářím si svou vlastní radost. Jsem rozhodnut být úspěšný.
PLÍCE Schopnost přijímat život. Přijímám život v dokonalé rovnováze.
PRŮJEM Strach. Odmítání. Útěk před někým nebo něčím. Zcela normálně přijímám, asimiluji a vylučuji. Jsem usmířený se životem.
ZÁCPA Odmítání zbavit se starých myšlenek. Uvíznutí v minulosti. Někdy i lakomost. Zbavuji se starého a to, co přichází, je nové, svěží a plné života. Nechávám život proudit celou svou bytostí.
ASTMA BRONCHIALE Přemáhání vlastních emocí. „Dusivá láska“. Neschopnost dýchat sám za sebe. Potlačovaný pláč. Provinilost nad tím.co probíhá v mém blízkém okolí. Je bezpečné převzít zodpovědnost za svůj život. Jsem ochoten být svobodný.
ASTMA, DĚTSKÉ Strach ze života. Toto dítě je v bezpečí. Je obklopeno láskou a péčí.

A jak se léčit přírodní stravou?

Použijeme rostlinku Yucca, tedy výtažek, pro své unikátní vyčištění tlustého střeva. Obsahuje saponiny, které jako saponát působí na mastné nádobí. Rozpouští všechny složky, které se kdekoliv v těle usadily. Však tuto rostlinku nemůžu použít ty, kteří mají v sobě jakýkoliv kov (tedy umělý kloub). Proto osobně jsem nahradila dalšími přípravky jako je Paraprotex a Liquid Chlorophyl.

Paraprotex je svým složení vyjímečný. Obsahuje několik přírodních složek a svým složením podporuje ochranné procesy v těle proti bakteriím, plísním a virům, proti nechtěným vetřelcům.. Pomůže udržet zdravou střevní flóru a tím posílit imunitní systém.

Liquid Chlorophyll obsahuje zelené barvivo chlorophyl – zelený zázrak pro naše tělo.

Důležitým produktem při užívání jakéhokoliv očišťujícího přípravku je potřeba dávka antioxidantů, a to kvůli tomu, aby léta usazené škodliviny rozpuštěné v těle se znovu nezaktivovaly a nezpůsobily problém. Volné škodlivy vychytávají právě antioxidanty. Ideálně osvědčený přípravek Mega qProtect – antioxidant v mega dávkách. Pokud však kouříte a máte ještě k tomu dýchací potíže, tak je tu speciální antioxidant pro zdravé plíce Smokerade. Pokud už máte ve své rodině rakovinu tlustého střeva, tak nejen z prevence použijte antioxidant s mangostanem Xantho Plus. Jeho složení navíc obsahuje další silné antioxidanty jako je zelený čaj, semínka hroznového vína, granátová jablka a borůvky. Z tekutých léčivých koncentrátů vybírám Organic Acai – exotické ovoce, které používaji již domorodci v pralese (více informací), nebo Zenthonic pomáhá díky ovoci bohů“ mangostan proti volným radikálům, které poškozují buňky (více informací).

Určitě se nesmí vynechat příznivé střevní bakterie, které pomáhají osídlit kvalitní střevní mikroflóru. Proto ji dodávám prostřednictvím Ac-zymes. Ale lze využít i další z řady probiotik Acidophilus with Psyllium nebo Probio Balance.

Kompletní seznam produktů a speciální balíčky pro očistu tlustého střeva a plic naleznete zde.

Doporučení :

Potřeba dostatečně pít, aby se vyloučili všechny látky z těla. A pak vyřadit uzeniny, sladkosti a cukr, mléčné výrobky, bílou mouku a všechny chemicky upravované potraviny. Více vlákniny a snažit se o dělenou stravu (zelenina + maso, obiloviny + zelenina). Přidat pohyb !!

A pokud chcete o prvku KOV, o odpuštění vědět více – lektorka Miluška připravila program Odpouštění je láska. Na stránce si můžete stáhnout testík „Jak umím odpouštět“ a podívat na další videa. Třeba se v nich najdeš.

Nejvhodnější dobou k samoregeneraci tlustého střeva a plic je podzim – období mezi 15.9. – 14.11.

Takže už víte, co má hovínko společného s odpuštěním?

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů