Nejlepším prostředkem je pro nás čistá pramenitá voda a jak je důležitá?

V poslední době si stále uvědomuji, že voda je důležitou součástí mého života. Bohužel nemám možnost dojít k prameni a tam si nabrat lahodnou čistou vodu, která bude chutnat. Jelikož máme tvrdou vodu, což je nejvíce vidět na rychlovarné konvici, s porovnáním jaká je jinde, není voda přímo z kohoutku moc dobrá. Také chlór a jiné pomocné látky k očistě vody nepřidávají jí na chuti a ke správnému nastavení vody pro naše zdraví.

Vím taky, že jsem jeden čas preferovala balené vody, neboť jsem se domnívala, že jsou zdravější než voda kohoutku. Jenže to bych musela pro vodu zajet přímo ke zdroji a nedávat je do umělých lahví, pak by byla zdravější. Každý z nás někdy zažil boom něčeho, a pokud je to nové, tak to chceme vyzkoušet. Je to i s hračkami i s různými výrobky, které přijdou do našeho okolí a zas po letech odejdou. Myslím, že boom těchto plastových láhví je na ústupu.

Raději volím vodu z kohoutku, večer převařím a ráno po odstátí mohu vypít a má i přijatelnou chuť. Věřme svým chuťovým pohárkům, pokud jsou vyčištěné, sami řeknou, co je pro tělo nejlepší. Balenou vodu kupuji jen zřídka, na cestách nebo pokud potřebuji v létě doplnit hořčík, tak volím minerálku Magnesia.

Jak vybrat balenou vodu?

Voda zabalená v lahvi má oproti pitné vodě z kohoutku jednu nevýhodu a jednu výhodu. Nevýhodou je, že nikdy není čerstvá. Výhodou je, že na rozdíl od kohoutku je láhev přenositelná. Kupovat si však balenou vodu domů jako náhradu za vodu z kohoutku není příliš smysluplné, pokud k tomu není skutečně vážný důvod.

celý článek

Jen čtyři z 18 balených vod vyhověly, mnohé obsahují nedovolené látky

Příznivci vody z kohoutku dostali další argument pro prosazování natočené vody na úkor té balené. Pouze čtyři z 18 testovaných balených vod vyhověly kvalitativním požadavkům v testu provedeném občanským sdružením spotřebitelů Test.

celý článek

Detailní výsledky analýz balené vody pramenité a kojenecké  … PDF soubor – výsledek

Celý článek s výsledky (lze stáhnout PDF soubor) – jinak si lze přečíst obrázky (kliknutím se zvětší)

výsledek – nekupujte balenou vodu a raději si kupte Aquarion – více v předchozím článku Existuje živá a mrtvá voda.

Pokud doma chcete mít pramenitou živou vodu, je dobré použít přístroj Aquarion – více o něm zde

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů