Účinný posilovač imunity

Třapatka v produktu VirAgo

Třapatka nachová (Echinacea purpurea) je vysoká rostlina podobná červenofialové kopretině, která pochází ze středozápadu Severní Ameriky. Původně ji užívali domorodí indiáni, kteří přikládali odvary z kořene na rány, kousnutí, bodnutí hmyzem a na uštknutí hady. Přípravky z třapatky si vyplachovali si ústa při bolestech zubů a dásní. Při nachlazení, neštovicích, spalničkách a artritidě pili čaj, který z ní byl připravený.

Třapatka pomáhá léčit infekce tím, že posiluje imunitní systém. Podporuje totiž bílé krvinky zvané makrofágy (v překladu „velcí jedlíci“), které pohlcují choroboplodné zárodky. Rostlina také povzbuzuje B a T lymfocyty .

Třapatka dále hubí bakterie, některé viry a houby. Obsahuje echinakosid, přírodní antibiotikum, které má široké spektrum antimikrobiálních účinků. Posiluje tkáně obsahující kyselinu hyaluronovou, která pak slouží jako štít proti útoku choroboplodných zárodků. Choroboplodné zárodky vytvářejí enzym hyaluronidáza, který tuto kyselinu rozpouští. Látka echinacein z třapatky tento enzym deaktivuje a nedovolí mikrobům proniknout do tkání.

Třapatku lze s úspěchem použít při nachlazení, chřipce, oparu, vřídcích v ústech, poševních zánětech, jako doplněk při chemoterapii nebo radioterapii.

Tuto úžasnou rostlinu najdeme v přípravku VirAgo spolu s dalšími posilovači imunity  a přírodními antibiotiky, jako je kočičí dráp, listy olivovníku a červené lapacho (Tabebuia impetiginosa).

zdroj: Calinews

Více na wikipedia

Ukazuji cestu k vnitřní harmonii a zdraví. Pomáhám řešit problémy zdraví i vzájemných vztahů. Na této cestě používám numerologii, intuitivní poselství, ale dle potřeby i karty nebo kyvadlo. Jsem posel zpráv mezi nebem a zemí. Co se máte právě dovědět, tak to vám sdělím. Mým snem je život lidí v harmonii, lásce a radosti, neboť pak nebudou nemoci. Jsem autorkou ebooků zdarma : » 5 energií aneb život závisí na zachování harmonii energií » 5 pravidel JAK najít sám SEBE aneb jak zjistit, kdo jsem a kam směřuji » Výživa podle krevních skupin aneb cesta k vitalitě Můj příběh si přečtěte zde. Jak něco zlé je k něčemu dobré.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů